29/7/22

godz.

20:00

Letnie granie: Woch&Guzik feat. Kaja Mianowana

29/7/22

godz.

20:00

Letnie granie: Woch&Guzik feat. Kaja Mianowana

kup bilety

Adam Woch i Robert Guzik to para przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki. Jak mówią o sobie: ”najwięcej radości sprawia nam kontakt z publicznością i zarażanie miłością do latin jazzu i szeroko pojętej world music". W cyklu "Letnie granie" wystąpią wspólnie ze znakomitą wokalistką Kają Mianowaną.

Duet Adam Woch i Robert Guzik ma na koncie debiutancki krążek „One Week in Rio” (wyd. DUX), a od 2021 są laureatami programu stypendialnego Fundacji Fabryki Norblina, do którego zostali wybrani spośród kilkuset zgłoszeń, wszystkich gatunków muzycznych z całej Polski. Ich wykonania są pełne tętniących życiem rytmów i śpiewnych melodii pokazujących bogactwo barw gitary.

Kaja Mianowana to niezależna wokalistka oraz aktorka scen musicalowych. Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na specjalności: muzyka dawna. W ramach stypendium studiowała również w Universität für Musik und darstellende Kunst Graz, w Austrii. Od 13 lat prowadzi aktywną działalność artystyczną, śpiewając muzykę dawną, musical, etniczne pieśni sefardyjskie oraz muzykę filmową.

O kunszcie wykonawczym Woch&Guzik Duo:

Jeffrey James, Nowy Jork, Carnegie Hall 2014

“Zachwycający pierwszy utwór zaprezentował piękne zgranie w połączeniu z mocną techniką i balansem. Piazzolla był równie cudowny - tango powinno być wykonywane z wyczuciem i ci dwaj to pokazali. Co za występ!”

Marek Napiórkowski (wybitny gitarzysta jazzowy)

“Słuchanie Adama i Roberta to duża przyjemność. Panowie grają bardzo muzykalnie i pięknie brzmią. Ich wykonanie utworu legendarnego Sergio Assada było naznaczone wrażliwością i pełną subtelności interakcją.”

fot. Honorata Karapuda

Artyści:

No items found.
Data:
29/7/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
75
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
18/8/2022

Letnie granie: Shota Adamashvili

Shota Adamashvili to songwriter z Gruzji, któremu najbliżej chyba do muzyki country. Dzięki popularności, którą zdobył uczestnicząc w telewizyjnym show The Voice zagrał już niezliczoną ilość koncertów, a podróżując po świecie ze swoją gitarą zdobywa serca słuchaczy, zarówno w kameralnych miejscach, jak nasz taras, jak i na dużych, festiwalowych scenach.

26/8/2022

Letnie granie: Arturo El Polaco Flamenco Trio

Arturo El Polaco Muszyński to gitarzysta i lidera grupy LOS PAYOS skupiającej najwybitniejszych artystów z kręgu sztuki flamenco. W cyklu letnich koncertów usłyszymy go w projekcie FLAMENCO TRIO. Obok niego na scenie pojawi się znakomity hiszpański śpiewak Rubin de La Ana oraz kubański trębacz Alexis Valles Delisle. Trójka przyjaciół zabierze słuchaczy na wspaniałą muzyczną podróż inspirowaną kulturą Andaluzji, gdzie nie zabraknie latynoskich wpływów.

27/8/2022

Joga na tarasie - sesja poranna

Druga, tym razem poranna sesja jogi na tarasie Nie Teatru, która wspaniale dopełni letni program na naszym tarasie koncertowym. 27 sierpnia spotkamy się tam na wyjątkowych zajęciach jogi.