5/11/21

godz.

20:00

Los Payos koncert flamenco

5/11/21

godz.

20:00

Los Payos koncert flamenco

kup bilety

Taniec, muzyka i autentyczny śpiew, czyli flamenco w najlepszym wydaniu. Los Payos zabiera nas w podróż do samej Andaluzji.

Los Payos na polskich i europejskich scenach propaguje flamenco od 1995 roku. To prawdziwi pasjonaci, którzy związali swoje życie z kulturą latynoską, a po latach eksperymentowania, łączenia muzyki z tańcem uznali, że największą wartość ma jednak autentyczny śpiew i rozpoczęli współpracę z hiszpańskimi śpiewakami. Wieczór z zespołem Los Payos to teleportacja do innego świata, w którym zapomnimy, że jesteśmy w centrum Białegostoku. Wytrwała praca, kunszt i talent zaprowadziły artystów na wiele europejskich scen, w tym do samej Andaluzji, gdzie wystąpili na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Jimena de la Frontera, Noche Flamenca en Barbate. Wieczór flamenco w Nie Teatrze będzie niezapomniany i przepełniony emocjami prosto z gorącej Hiszpanii.

Zespół Los Payos w składzie:

  • Jose Ignacio Gonzales-Santiago - śpiew
  • Marta Robles - taniec 
  • Arturo Muszyński "El Polaco" -gitara 

Zdjęcie u góry autorstwa Adama Sokołowskiego.

fot. Olga Pulwarska BellySessionStudio

fot. Olga Pulwarska BellySessionStudio
fot. Adam Kałwa

Artyści:

No items found.
Data:
5/11/2021
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu
90
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
Dorota Miśkiewicz - wokalistka jazzowa i Henryk Miśkiewicz - saksofonista jazzowy. Światło reflektora pada na nich z góry. Henryk trzyma saksofon.
8/10/2021

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

Koncert „Nasza Miłość” otworzy uroczyście Nie Teatr. Chcemy, abyście się zakochali w nowym miejscu, a pomoże w tym jedyny w swoim rodzaju rodzinny duet: Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz.

Aktorka Katarzyna Zielińska - Jaworska. W ustach balon z gumy balonowej. Na głowie kolorowy kaptur.
9/10/2021

Rewolucja balonowa

Co tak naprawdę pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych? Kolorowe produkty w sklepach? Mydełko Fa? Koło Fortuny? Stana Tymińskiego? A może po prostu smak gumy balonowej?

Satyryk i stand uper Krzysztof Skiba. Stoi na dachu w czapce z daszkiem. Trzyma za poły kurtki. W tle dźwigi stoczniowe.
10/10/2021

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego.