19/5/24

godz.

12:00

Mamy Śpiewamy - interaktywny koncert familijny

19/5/24

godz.

12:00

Mamy Śpiewamy - interaktywny koncert familijny

kup bilety

Mamy Śpiewamy to grupa, która już podbiła serca najmłodszych dwiema płytami: „KOLOROWO” oraz „DOMOWE PIOSENKI”. Ich utwory to nie tylko muzyka, ale także podróż przez różnorodne gatunki muzyczne - od swingu, po blues i rock'n'roll. Każda piosenka ma za zadanie rozwijać dziecięcą wyobraźnię muzyczną, wprowadzając bogactwo rytmów i brzmień od najmłodszych lat. Zapraszamy na rodzinne popołudnie pełne muzyki!

Na ich albumach znajdują się piosenki, które nie tylko bawią, ale także uczą. Tematyka dotyka tolerancji, rodziny, pór roku czy nawet liczenia, zawsze w sposób edukacyjny, ale nietuzinkowy. Co wyróżnia koncerty Mamy Śpiewamy? To interaktywna formuła, która angażuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tutaj nauka staje się przyjemnością - wspólne śpiewanie, rytmiczne stukanie, a nawet beatbox sprawiają, że nikt nie nudzi się na koncertach.

Ten zespół został stworzony specjalnie dla dzieci. Edukuje muzycznie, promuje wartościową muzykę dla najmłodszych i motywuje rodziców do wspólnego muzykowania razem ze swoimi pociechami. Nie przegapcie okazji, aby doświadczyć tego magicznego koncertu, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci całej rodziny!

Zespół występował na licznych polskich scenach/festiwalach- m. in. Festiwal Pozytywka, Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu, Festiwal Malutki, Festiwal Blues na Świecie, Filharmonia Łódzka, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Street Art Festival i wiele, wiele innych...  prężnie działa na rzecz edukacji muzycznej dzieci i rodzin. 

Działanie projektu było dotowane m.in. z MKDiN , Stoartu i Zaiksu. Grupa wydała 2 płyty z gościnnym udziałem m.in. Anny Dąbrowskiej, Ani Serafińskiej, Roberta Cichego, Nicka Sincklera. Głównym celem jest propagowanie wartościowej muzyki wśród najmłodszych jak i całych rodzin.

Artyści:

Aleksandra Nowak - śpiew / shaker

Anna Szafraniec - śpiew

Jacek Szafraniec - gitara / przeszkadzajki

Posłuchaj:

Artyści:

Mamy Śpiewamy
Data:
19/5/2024
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
55
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
23/5/2024

FRANCJA ELEGANCJA - koncert przebojów muzyki francuskiej

[Wydarzenie przeniesione z 22 marca 2024]. Niezapomniane przeboje Edith Piaf, Charlesa Aznavoura, Jacquesa Brela, ale też nowe, pełne czaru aranżacje piosenek Yvesa Montanda, Pink Martini czy ZAZ czekają na Was podczas koncertu "Francja Elegancja", a z towarzyszeniem bandu i w doskonałym stylu wyśpiewa je artysta Teatru Muzycznego w Gdyni - Mateusz Deskiewicz.

24/5/2024

Historia Jakuba – spektakl Teatru Ateneum

Kim jestem, czyli „Historia Jakuba”. Monodram opowiada o życiu Wekslera-Waszkinela Romualda Jakuba. Żyjącego do dziś katolickiego księdza i doktora teologii, który już w wieku dojrzałym dowiedział się, że jest uratowanym z Holokaustu. Zawieszony pomiędzy dwoma światami, opowiada o swoim bogatym życiorysie. Łukasz Lewandowski w mistrzowski sposób opowiada historię żydowskiego księdza, wcielając się w główną postać i kilkanaście innych towarzyszących życiu Jakuba. Samotność na scenie wielkiego aktora powiększa w niezwykły sposób tragizm losu postaci.

25/5/2024

Księga Matek – spektakl

"Księga Matek" to poruszający spektakl o kobiecej codzienności, który splata realne doświadczenia z wirtualną rzeczywistością mediów społecznościowych. Aktorki - również matki - eksplorują różne wymiary macierzyństwa, balansując między oczekiwaniami a rzeczywistością. Inspiracją dla scenariusza były autentyczne historie oraz obserwacje z internetowych społeczności parentingowych. To wielogłosowa opowieść, która zachęca do refleksji nad współczesną kobiecością. Przekrocz próg Nie Teatru 25 maja i sprawdź czy Twój głos został usłyszany przez twórców spektaklu.