19/5/24

godz.

12:00

Mamy Śpiewamy - interaktywny koncert familijny

19/5/24

godz.

12:00

Mamy Śpiewamy - interaktywny koncert familijny

kup bilety

Mamy Śpiewamy to grupa, która już podbiła serca najmłodszych dwiema płytami: „KOLOROWO” oraz „DOMOWE PIOSENKI”. Ich utwory to nie tylko muzyka, ale także podróż przez różnorodne gatunki muzyczne - od swingu, po blues i rock'n'roll. Każda piosenka ma za zadanie rozwijać dziecięcą wyobraźnię muzyczną, wprowadzając bogactwo rytmów i brzmień od najmłodszych lat. Zapraszamy na rodzinne popołudnie pełne muzyki!

Na ich albumach znajdują się piosenki, które nie tylko bawią, ale także uczą. Tematyka dotyka tolerancji, rodziny, pór roku czy nawet liczenia, zawsze w sposób edukacyjny, ale nietuzinkowy. Co wyróżnia koncerty Mamy Śpiewamy? To interaktywna formuła, która angażuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tutaj nauka staje się przyjemnością - wspólne śpiewanie, rytmiczne stukanie, a nawet beatbox sprawiają, że nikt nie nudzi się na koncertach.

Ten zespół został stworzony specjalnie dla dzieci. Edukuje muzycznie, promuje wartościową muzykę dla najmłodszych i motywuje rodziców do wspólnego muzykowania razem ze swoimi pociechami. Nie przegapcie okazji, aby doświadczyć tego magicznego koncertu, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci całej rodziny!

Zespół występował na licznych polskich scenach/festiwalach- m. in. Festiwal Pozytywka, Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu, Festiwal Malutki, Festiwal Blues na Świecie, Filharmonia Łódzka, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Street Art Festival i wiele, wiele innych...  prężnie działa na rzecz edukacji muzycznej dzieci i rodzin. 

Działanie projektu było dotowane m.in. z MKDiN , Stoartu i Zaiksu. Grupa wydała 2 płyty z gościnnym udziałem m.in. Anny Dąbrowskiej, Ani Serafińskiej, Roberta Cichego, Nicka Sincklera. Głównym celem jest propagowanie wartościowej muzyki wśród najmłodszych jak i całych rodzin.

Artyści:

Aleksandra Nowak - śpiew / shaker

Anna Szafraniec - śpiew

Jacek Szafraniec - gitara / przeszkadzajki

Posłuchaj:

Artyści:

Mamy Śpiewamy
Data:
19/5/2024
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
55
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
2/8/2024

Letnie granie: Wieczór z Chaplinem i Orkiestrą Ludwika Sarskiego

Zapraszamy na "Letnie granie" Nie Teatru w odsłonie filmowej! Pierwszy z dwóch zaplanowanych pokazów filmów z muzyką na żywo zainaugurują krótkie metraże z udziałem wybitnego aktora i ikony popkultury Charliego Chaplina. O oprawę muzyczną na żywo w rytmie tanga, swingu, jazzu, z nutką ragtime’u i muzyki klezmerskiej wybranych tytułów z kultowym Charlie Chaplinem zadba nietypowy duet – Orkiestra Ludwika Sarskiego. To będzie wieczór pod gwiazdami i w otoczeniu gwiazd. Przed projekcją muzycy uraczą nas dodatkowo autorskim recitalem.

11/8/2024

Letnie granie: Paris-Varsovie-En Voyage | Przebindowski & Dobrowolski

Tematy filmowe, znane doskonale z francuskiej kinematografii XX wieku, przeplatane piosenkami i melodiami w klimatach jazzu cygańsko - francuskiego manouche, usłyszymy podczas muzycznej podróży z Warszawy do Paryża. Na tarasie Astorii pojawią się wybitni muzycy: Karol Dobrowolski oraz Ygor Przebindowski. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla duszy, ponieważ usłyszymy niezapomniane przeboje autorstwa wielkich postaci francuskiej muzyki, co gwarantuje wieczór pełen emocji, nostalgii i niezapomnianych melodii, które przeniosą nas w serce Francji, gdzie muzyka snuje opowieści pełne miłości, tęsknoty i pasji.

16/8/2024

GWIAZDY W MROKU - głos przeszłości we współczesnych aranżacjach muzycznych | koncert Shangri-La

Założeniem artystycznym koncertu parateatralnego Shangri-La dla Felicji R. jest popularyzacja historii poprzez muzykę: około rockową, współczesną: rock; ambient; ballad; emotional; big beat. Teksty piosenek oparte są na wierszach Felicji Raszkin Nowak i pochodzą z Tomu wierszy "Gwiazdy w Mroku". Wiersze powstały w niecodziennych warunkach i okolicznościach. Pisane były w kryjówce, na strychu wiejskiej stodoły. W przestrzeni tak małej, iż Felicja mogła tam ledwie siedzieć lub leżeć.