17/9/22

godz.

19:00

Miłość jeden kłębek nerwów, żaden taniec pod Rybią Skałą - premiera

17/9/22

godz.

19:00

Miłość jeden kłębek nerwów, żaden taniec pod Rybią Skałą - premiera

kup bilety

Co znaczy „kochać za bardzo”? Czy też być „uzależnionym od miłości”? Czym jest to „za bardzo”? Czy można darzyć kogoś zbyt dużym uczuciem? Gdzie leży granica? A może nie o miłość chodzi… Na te trudne pytania sztuką w jednym akcie postarają się odpowiedzieć artystki Teatru BaWiMo, które już nie raz zaskoczyły widzów.

„Miłość jeden kłębek nerwów, żaden taniec pod Rybią Skałą” islandzkiej autorki Elísabet Kristín Jökulsdóttir to poetycka opowieść o trudnym, wręcz toksycznym związku, ale w sposób niepozbawiony poczucia humoru. Na scenie w wykonaniu Teatru BaWiMo historia ta utkana jest z oddzielnych doświadczeń kobiet, które się nie znają i nigdy się nie spotkały. Łączy je bezwarunkowa miłość do mężczyzny, który silne uczucie odwzajemnia pięściami i morzem łez z poczucia winy. Spektakl ten zabierze widzów na przejażdżkę rollercoasterem kobiecej natury.

Miłość jeden kłębek nerwów, żaden taniec pod Rybią Skałą

Sztuka teatralna w jednym akcie

Autorka: Elísabet Kristín Jökulsdóttir

Przekład: Jacek Godek

Reżyseria: Dariusz Szada-Borzyszkowski

Opracowanie muzyczne: Sławomir Pyrko

Obsada:      

Wioletta Karczewska
Barbara Niewińska          
Marta Pawełko
Patrycja Locman        
Anna Krywko

 

Artyści:

Teatr BaWiMo
Data:
17/9/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
50
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
18/8/2022

Letnie granie: Shota Adamashvili

Shota Adamashvili to songwriter z Gruzji, któremu najbliżej chyba do muzyki country. Dzięki popularności, którą zdobył uczestnicząc w telewizyjnym show The Voice zagrał już niezliczoną ilość koncertów, a podróżując po świecie ze swoją gitarą zdobywa serca słuchaczy, zarówno w kameralnych miejscach, jak nasz taras, jak i na dużych, festiwalowych scenach.

26/8/2022

Letnie granie: Arturo El Polaco Flamenco Trio

Arturo El Polaco Muszyński to gitarzysta i lidera grupy LOS PAYOS skupiającej najwybitniejszych artystów z kręgu sztuki flamenco. W cyklu letnich koncertów usłyszymy go w projekcie FLAMENCO TRIO. Obok niego na scenie pojawi się znakomity hiszpański śpiewak Rubin de La Ana oraz kubański trębacz Alexis Valles Delisle. Trójka przyjaciół zabierze słuchaczy na wspaniałą muzyczną podróż inspirowaną kulturą Andaluzji, gdzie nie zabraknie latynoskich wpływów.

27/8/2022

Joga na tarasie - sesja poranna

Druga, tym razem poranna sesja jogi na tarasie Nie Teatru, która wspaniale dopełni letni program na naszym tarasie koncertowym. 27 sierpnia spotkamy się tam na wyjątkowych zajęciach jogi.