24/4/23

godz.

9:00

11:00

Musical PINOKIO - Białostocka Akademia Musicalowa | spektakl szkolny 24 - 28 kwietnia

24/4/23

godz.

9:00

Musical PINOKIO - Białostocka Akademia Musicalowa | spektakl szkolny 24 - 28 kwietnia

kup bilety

Od 24 do 28 kwietnia zapraszamy grupy zorganizowane na pokazy nowej premiery przygotowanej przez najmłodszych słuchaczy Białostockiej Akademii Musicalowej. Musical „Pinokio” to adaptacja znanej i uwielbianej powieści Carla Collodiego o drewnianej kukiełce, która pokonuje liczne wyzwania, żeby zostać prawdziwym chłopcem. Spektakl będzie grany codziennie o 9:00 i 11:00. Zapraszamy do kontaktu!

Historia o Pinokiu niesie ponadczasowe przesłanie, że nigdy nie można się poddawać w dążeniu do celu. Pomimo tego, że droga bywa trudna i kręta to pójście na skróty nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. To opowieść pełna ciepła, wzruszeń oraz ciekawych przygód.

Nowej inscenizacji będą towarzyszyć przepiękne piosenki autorstwa kompozytora Marcina Nagnajewicza.

 

Obsada:

Pinokio - Filip Chojnowski, Antoni Romanowicz

Dżepetto -Bartłomiej Łochnicki

oraz słuchacze Białostockiej Akademii Musicalowej

 

Scenariusz i reżyseria - Dorota Białkowska

Muzyka - Marcin Nagnajewicz

Teksty piosenek - Dorota Białkowska, Bartłomiej Łochnicki

Choreografia - Emilia Jarosz

Przygotowanie wokalne - Marta Bacajewska, Bartłomiej Łochnicki

W razie zainteresowania lub w celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt pod nr tel. 502443169 lub mailowo na adres: zapisy@nieteatr.pl

Artyści:

Białostocka Akademia Musicalowa
Data:
24/4/2023
Czas trwania: około
50
min
Cena biletu:
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.