13/11/22

godz.

11:30

Muzyka Łączy: MUZYCZNA RĘKAWICZKA

13/11/22

godz.

11:30

Muzyka Łączy: MUZYCZNA RĘKAWICZKA

kup bilety

Muzyczna rękawiczka to fantastyczna rodzinna zabawa łącząca interaktywny koncert z bajkową opowieścią. Umuzykalnia, angażuje, zachęca do wspólnej zabawy i co najważniejsze przygotowana z myślą o najmłodszych uczestnikach kultury. Wraz z grupą Muzyka Łączy zapraszamy z rodziny z dziećmi w wieku 0-9 lat.

Muzyczna Rękawiczka to historia oparta na ukraińskiej bajce „Rękawiczka”, czyli historia leśnych zwierzątek które zamieszkały w skórzanej rękawiczce. Bajka ilustrowana wschodnią muzyką klasyczną i ludową w aranżacji na domrę, skrzypce, kobzę, fortepian i perkusjonalia.

Naszym wyjątkowym gościem będzie Pani Barbara Bażanowa, absolwentka konserwatorium w Kijowie. Zagra na DOMRZE i KOBZIE.

W roku 2020 Muzyka Łączy wydała także słuchowisko oparte na koncercie.

Koncerty Rodzinne w duchu idei "Klasyka Dzieciom" to połączenie opowieści i muzyki klasycznej. Podczas koncertu artyści i animatorzy zachęcają całe rodziny do aktywnego przeżywania muzyki, poprzez wspólne śpiewanie, ruszanie się i granie na instrumentach.

Artyści:

Muzyka Łączy
Data:
13/11/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
40
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
18/8/2022

Letnie granie: Shota Adamashvili

Shota Adamashvili to songwriter z Gruzji, któremu najbliżej chyba do muzyki country. Dzięki popularności, którą zdobył uczestnicząc w telewizyjnym show The Voice zagrał już niezliczoną ilość koncertów, a podróżując po świecie ze swoją gitarą zdobywa serca słuchaczy, zarówno w kameralnych miejscach, jak nasz taras, jak i na dużych, festiwalowych scenach.

26/8/2022

Letnie granie: Arturo El Polaco Flamenco Trio

Arturo El Polaco Muszyński to gitarzysta i lidera grupy LOS PAYOS skupiającej najwybitniejszych artystów z kręgu sztuki flamenco. W cyklu letnich koncertów usłyszymy go w projekcie FLAMENCO TRIO. Obok niego na scenie pojawi się znakomity hiszpański śpiewak Rubin de La Ana oraz kubański trębacz Alexis Valles Delisle. Trójka przyjaciół zabierze słuchaczy na wspaniałą muzyczną podróż inspirowaną kulturą Andaluzji, gdzie nie zabraknie latynoskich wpływów.

27/8/2022

Joga na tarasie - sesja poranna

Druga, tym razem poranna sesja jogi na tarasie Nie Teatru, która wspaniale dopełni letni program na naszym tarasie koncertowym. 27 sierpnia spotkamy się tam na wyjątkowych zajęciach jogi.