29/5/22

godz.

18:00

Największe przeboje animacji! - koncert familijny

29/5/22

godz.

18:00

Największe przeboje animacji! - koncert familijny

kup bilety

Takie tytuły jak "Król Lew", "Mulan", "Shrek", "Mała Syrenka", "Toy Story", "Aladyn" czy "Zaplątani" wywołują w nas łezkę wzruszenia, a w naszych dzieciach - ekscytację. Dzień Dziecka na horyzoncie, więc jeśli lubicie się wzruszać i dostarczać radości bliskim wybierzcie się na niezapomniany koncert z największymi przebojami animacji i udziałem gwiazd dubbingu!

Tomasz Steciuk użyczył swego głosu takim postaciom jak:

- Szeregowy z "Pingwinów z Madagaskaru"

- Prosiaczek rzecz jasna z "Kubusia Puchatka"

- Theodor  z "Alwina i Wiewiórek"

i wielu innym.

Weronika Bochat - Piotrowska zaś to Księżniczka Disneya - tytułowa Vaiana i Kopciuszek :)

Przy fortepianie zasiądzie Karina Komendera, artystka, która z jednej klawiatury wyczarowuje cały świat dźwięków i obrazów.

Trójka wspaniałych artystów zabierze nas we wspaniałą bajkową podróż, gdzie "Miłość rośnie wokół nas", a sąsiad z fotela zaśpiewa razem z artystami: "Ty druha we mnie masz!", choć to nie Wigilia - przemówi pies o imieniu Marta, i poniesie nas "Kolorowy wiatr". Co za muzyczna przygoda!

Artyści:

Weronika Bochat
Tomasz Steciuk
Karina Komendera
Data:
29/5/2022
Czas trwania: około
75
min
Cena biletu:
75
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
20/5/2022

Osiecka po męsku - Marcin Januszkiewicz

Śpiewa genialnie. W repertuarze Osieckiej prowadzi nas od radości, optymizmu, nawet żartu muzycznego do głęboko refleksyjnych tonów. Nie daje się terroryzować tekstom, a szuka dla nich nowego wyrazu, dzięki czemu czujemy, że to spotkanie z Osiecką jest zupełnie nowe, świeże, dotychczas nieznane. Do świata męskiej wrażliwości, jak to ujął Artur Andrus, zaprasza nas Marcin Januszkiewicz!

21/5/2022

Dziennik przebudzenia - Adam Ferency i Joanna Kosierkiewicz

„Jeden but taki, drugi taki. Jeden zimowy, drugi letni. Oba na szczęście czarne. Oba na zgubę na moich nogach” - jeśli brakuje nam teatralnych uniesień mamy szansę to zmienić za sprawą spektaklu „Dziennik przebudzenia” w reżyserii Adama Ferencego. Scenariusz na motywach „Dziennika” i „Drugiego dziennika” Jerzego Pilcha napisała Magda Kupryjanowicz, na scenie zobaczymy reżysera oraz Joannę Kosierkiewicz.

22/5/2022

Waldemar Malicki. Klasycznie

To uczta nie tylko dla wytrawnych melomanów! Najpopularniejszy polski pianista, laureat trzech Fryderyków, współtwórca projektu „Filharmonia Dowcipu” tym razem oferuje publiczności klasyczny repertuar, w którym jest szczerze zakochany, a przy tym niezmienną dawkę humoru. Łączy wirtuozowską potęgę brzmienia fortepianu ze wzruszeniem i intymnością.