29/5/22

godz.

18:00

Największe przeboje animacji! - koncert familijny

29/5/22

godz.

18:00

Największe przeboje animacji! - koncert familijny

kup bilety

Takie tytuły jak "Król Lew", "Mulan", "Shrek", "Mała Syrenka", "Toy Story", "Aladyn" czy "Zaplątani" wywołują w nas łezkę wzruszenia, a w naszych dzieciach - ekscytację. Dzień Dziecka na horyzoncie, więc jeśli lubicie się wzruszać i dostarczać radości bliskim wybierzcie się na niezapomniany koncert z największymi przebojami animacji i udziałem gwiazd dubbingu!

Tomasz Steciuk użyczył swego głosu takim postaciom jak:

- Szeregowy z "Pingwinów z Madagaskaru"

- Prosiaczek rzecz jasna z "Kubusia Puchatka"

- Theodor  z "Alwina i Wiewiórek"

i wielu innym.

Weronika Bochat - Piotrowska zaś to Księżniczka Disneya - tytułowa Vaiana i Kopciuszek :)

Przy fortepianie zasiądzie Karina Komendera, artystka, która z jednej klawiatury wyczarowuje cały świat dźwięków i obrazów.

Trójka wspaniałych artystów zabierze nas we wspaniałą bajkową podróż, gdzie "Miłość rośnie wokół nas", a sąsiad z fotela zaśpiewa razem z artystami: "Ty druha we mnie masz!", choć to nie Wigilia - przemówi pies o imieniu Marta, i poniesie nas "Kolorowy wiatr". Co za muzyczna przygoda!

Artyści:

Weronika Bochat
Tomasz Steciuk
Karina Komendera
Data:
29/5/2022
Czas trwania: około
75
min
Cena biletu:
75
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
29/9/2022

Czarne i Białe - spektakl charytatywny | Teatr pod Orzełkiem

To wyjątkowe przedstawienie, na które nie ma biletów. Teatr pod Orzełkiem ofiarował swoją pomoc w zbiórce na pilną operację dla małej, dwuletniej białostoczanki, Marysi Lisiewicz. Podczas wydarzenia zbieramy do puszki, a dochód zostanie w całości przekazany na pomoc Marysi. Zbiórka trwa na wydarzeniach w Nie Teatrze już od 23 września, a spektakl "Czarne i Białe" zagramy 29 września. Bądźcie z nami.

30/9/2022

THE GOOD LIFE - premiera muzyczna

Wraz z Tomaszem Steciukiem – gwiazdą musicalu i dubbingu - zapraszamy na premierę muzyczną w Nie Teatrze. Artysta wykona po polsku największe przeboje amerykańskiego swingu. Towarzyszyć mu będzie trio muzyczne, a w repertuarze znajdą się hity Franka Sinatry, Nat King Cole’a, Tony’ego Bennetta czy Cole’a Portera.

1/10/2022

Trzech Tenorów

Ten koncert to spotkanie z klasyką, jakiego jeszcze w Nie Teatrze nie było. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, głosy które rozbrzmiewają na światowych scenach.