3/10/24

godz.

18:30

Nie Teatr Na Innej Scenie: AGA ZARYAN śpiewa POLSKIE PIOSENKI - koncert

3/10/24

godz.

18:30

Nie Teatr Na Innej Scenie: AGA ZARYAN śpiewa POLSKIE PIOSENKI - koncert

kup bilety

AGA ZARYAN zabierze nas w podróż przez polską muzykę rozrywkową, sięgając zarówno po utwory jazzowych mistrzów, jak i swoje osobiste ulubione piosenki. Dzięki nowym aranżacjom Michała Tokaja, znane melodie zabrzmią zupełnie odświeżająco. Nie zabraknie klasyków, które wpisały się w historię polskiej muzyki, ale AGA wniesie do nich swój oryginalny styl i intymną interpretację. To wieczór, który przypomni nam dokonania polskich artystów i zaskoczy niejedną interpretacją, tworząc sentymentalną podróż przez dźwięki minionych lat.

Program dostarczy wielu emocji fanom artystki i miłośnikom dobrej polskiej muzyki rozrywkowej. W swoim repertuarze AGA sięgnie nie tylko po utwory ulubionych polskich jazzowych kompozytorów, ale również po piosenki z jazzem zupełnie niezwiązanych, które są dla niej ważne ze względów osobistych. Projekt ten to swego rodzaju podróż w czasie do lat ubiegłego wieku.  To właśnie te piosenki i melodie cieszyły się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności. Dzięki nowym aranżacjom wybitnego pianisty i kompozytora - Michała Tokaja, słuchacze będą mieli okazję poznać je na nowo, w zupełnie innym wydaniu i niepowtarzalnym brzmieniu.

W repertuarze nie zabraknie piosenek, które już na stałe wpisały się w kulturę i historię naszego kraju. Jednocześnie Aga jak zwykle wniesie do tych utworów swój charakterystyczny styl i intymną interpretację, co sprawi, że będą brzmiały świeżo i oryginalnie. Muzycy na nowo zinterpretują piosenkę z repertuaru Maanamu - ‚Kocham Cię, kochanie moje”, „Ale w koło jest wesoło” z repertuaru zespołu Perfect, „La valse du mal” Kaliny Jędrusik do słów Wojciecha Młynarskiego i muzyki Jerzego Dudusia Matuszkiewicza. Pojawi się wiele więcej nigdy nie śpiewanych przez Agę zaskakujących niespodzianek. Przypomni dokonania Czesława Niemena, Władysława Szpilmana, Krzysztofa Komedy. To będzie wieczór sentymentalny z kilkoma niespodziewanymi zwrotami muzycznej akcji.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu Nie Teatru "Na Innej Scenie" - to cykl wydarzeń, które z różnych powodów nie mogą odbyć się na scenie w „domu” Nie Teatru przy Sienkiewicza 4. Dlatego też, aby umożliwić realizację tych wyjątkowych projektów, konieczne jest przeniesienie ich na inną, większą scenę. Dzięki temu widzowie mogą cieszyć się szeroką gamą wydarzeń artystycznych, które w innym przypadku mogłyby pozostać niedostępne. Koncert AGI ZARYAN odbędzie się w sali Kina Ton– przy Rynek Kościuszki 2 w Białymstoku.

Artyści:

Aga Zaryan
Data:
3/10/2024
Czas trwania: około
90
min
Cena biletu:
130
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.