1/1/23

godz.

18:00

OD KATE BUSH DO ADELE - koncert noworoczny Marty Burdynowicz

1/1/23

godz.

18:00

OD KATE BUSH DO ADELE - koncert noworoczny Marty Burdynowicz

kup bilety

Zwyciężyła XII edycję "The Voice of Poland", na co dzień można ją oglądać na deskach teatrów musicalowych w kraju, jej głos ma w sobie niezwykłą moc i otulające ciepło. Marta Burdynowicz w repertuarze popowych diw zaśpiewa w Nowy Rok w Nie Teatrze.

Kate Bush powróciła do świadomości słuchaczy, gdy popularność zdobył serial "Stranger Things", a jej "Running Up That Hill" nucą wszyscy. Adele jest artystką, na której kolejne piosenki czekają miliony słuchaczy na całym świecie. Grono wspaniałych wokalistek jest liczne, ale śpiewać ich przeboje nie każdy potrafi. Marta Burdynowicz ma ten talent i umiejętności, który pozwala na taki wyczyn, dlatego w Nowy Rok zapraszamy na niezwykły koncert z ponadczasowym repertuarem i wokalistką, która swoim głosem wprowadza w błogostan.

Przy fortepianie zasiądzie Karina Komendera, która jak mało kto podąża za wokalistami, świetnie zna już nasz instrument, a ich wspólny koncert w Nie Teatrze w ramach cyklu Musical Jam Live był niezwykłym przeżyciem.

fot. Rzemieślnik Światła Fotografia

Artyści:

Marta Burdynowicz
Karina Komendera
Data:
1/1/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
85
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
9/12/2022

Jantar/Krawczyk - premiera muzyczna

Pomysł na ten recital wziął się ze zwykłej, a może niezwykłej ciekawości. Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

10/12/2022

SOKRATES - Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski

Współczesny Sokrates pojawia się nagle w pracowni rzeźbiarki, która…właśnie pracuje nad jego rzeźbą. Tak jak jego pierwowzór, dzisiejszy młody Sokrates rozmawia tylko za pomocą pytań, wpędzając rozmówczynię w liczne pułapki. Jak zwykle u Joanny Szczepkowskiej dużo humoru przeplata się z głęboką refleksją i wzruszeniem

11/12/2022

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ na bis!

Krzysztof Daukszewicz to śpiewający satyryk jedyny w swoim rodzaju, dlatego nie dziwi nas, że październikowe wydarzenie tak szybko się wyprzedało. Nasz gość dał się namówić na dodatkową wizytę w Nie Teatrze! STARE and NOWE to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.