15/6/23

godz.

20:00

Opętani - pokaz finałowy | TEATR NIE DO BANI

15/6/23

godz.

20:00

Opętani - pokaz finałowy | TEATR NIE DO BANI

kup bilety

Warsztaty teatralne dla dorosłych w Nie Teatrze to był świetny pomysł, który zgromadził wokół tej idei grupę niezwykle zaangażowanych osobowości. Ile dał im rok tych warsztatów wiedzą oni sami oraz oczywiście prowadzący Bernard Bania. My zobaczymy efekty na scenie już 15 czerwca w pokazie finałowym. Zapraszamy, aby się natchnąć, kibicować i obejrzeć "Opętanych".

"Opętani" to twórcza zabawa z wielkim tekstem Arthura Millera "Czarownice z Salem". Średniowieczna opowieść o licznych odwołaniach do współczesności autora znajdzie nowy wyraz na scenie Nie Teatru. Olbrzymie doświadczenie Bernarda Bani z pewnością pozwoli nam na pracę amatorów w teatrze spojrzeć z wielką ciekawością i zaangażowaniem.

Zapraszamy na ten pierwszy, bardzo ważny dla nas pokaz teatralny, który jest podsumowaniem roku pełnego wyzwań.

Na scenie wystąpią: Katarzyna Bałdyga, Małgorzata Lipska, Stefan Bedkowski, Marta Biegańska, Agata Stepaniuk, Helena Laskowska, Patrycja Kaszyńska, Marta Karpacz, Sebastian Poźniak, Ewa Smuczyńska, Helena Dudel, Magdalena Jankowska, Helena Świrydziuk, Piotr Koszczuk.

Prowadzenie: BernArt Bernard Bania

Artyści:

No items found.
Data:
15/6/2023
Czas trwania: około
65
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.