15/6/23

godz.

20:00

Opętani - pokaz finałowy | TEATR NIE DO BANI

15/6/23

godz.

20:00

Opętani - pokaz finałowy | TEATR NIE DO BANI

kup bilety

Warsztaty teatralne dla dorosłych w Nie Teatrze to był świetny pomysł, który zgromadził wokół tej idei grupę niezwykle zaangażowanych osobowości. Ile dał im rok tych warsztatów wiedzą oni sami oraz oczywiście prowadzący Bernard Bania. My zobaczymy efekty na scenie już 15 czerwca w pokazie finałowym. Zapraszamy, aby się natchnąć, kibicować i obejrzeć "Opętanych".

"Opętani" to twórcza zabawa z wielkim tekstem Arthura Millera "Czarownice z Salem". Średniowieczna opowieść o licznych odwołaniach do współczesności autora znajdzie nowy wyraz na scenie Nie Teatru. Olbrzymie doświadczenie Bernarda Bani z pewnością pozwoli nam na pracę amatorów w teatrze spojrzeć z wielką ciekawością i zaangażowaniem.

Zapraszamy na ten pierwszy, bardzo ważny dla nas pokaz teatralny, który jest podsumowaniem roku pełnego wyzwań.

Na scenie wystąpią: Katarzyna Bałdyga, Małgorzata Lipska, Stefan Bedkowski, Marta Biegańska, Agata Stepaniuk, Helena Laskowska, Patrycja Kaszyńska, Marta Karpacz, Sebastian Poźniak, Ewa Smuczyńska, Helena Dudel, Magdalena Jankowska, Helena Świrydziuk, Piotr Koszczuk.

Prowadzenie: BernArt Bernard Bania

Artyści:

No items found.
Data:
15/6/2023
Czas trwania: około
65
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.