22/10/21

godz.

20:00

Osiecka Orientalnie

22/10/21

godz.

20:00

Osiecka Orientalnie

kup bilety

Agnieszka Osiecka to osobowość, która nie dała się zamknąć w schematy. Podobnie jej twórczość doskonale odbiera się wciąż w nowych formach. Zespół Sentido zaprasza na spotkanie z jej orientalnym obliczem.

Kultowa postać Agnieszki Osieckiej oraz jej bogata twórczość literacka i artystyczna przeszły do kanonu kultury polskiej. Słuchamy jej piosenek z należną estymą, ale trzeba przyznać, że znajdują też sobie doskonale miejsce w twórczości współczesnych polskich artystów. Zespół Sentido, który w swojej muzyce eksploruje orientalne tropy postanowił zmierzyć się z twórczością Agnieszki Osieckiej. Do współpracy zaprosił wszechstronną artystkę, Edytę Krzemień, która jest niedoścignioną polską Christine z musicalu „Upiór w operze”, ale jeśli ktoś się interesuje jej codzienną działalnością, wie, że Edyta lubi wyzwania i wykorzystuje swój talent tak, by czuć się spełnioną. Projekt z piosenkami Agnieszki Osieckiej wspaniale uzupełnia ten kierunek, a grupa Sentido udowadnia, że wyobraźnia może nas zaprowadzić we wspaniałe rejony sztuki.

W programie m. in.: "Wariatka tańczy", "Niech żyje bal", "Miesteczko cud", "Nie żałuję", "Komu weselne dzieci", "Ucisz serce", "Kiedy mnie już nie będzie".

Sentido tworzą:

  • Edyta Krzemień - wokal
  • Arad Emamgholi - daf, tombak, wokal
  • Piotr Kopietz - akordeon, aranżacje, kierownictwo artystyczne

Gościnnie wystąpi:

  • Karolina Matuszkiewicz - kemancze, suka, skrzypce

Artyści:

Edyta Krzemień
Karolina Matuszkiewicz
Arad Emamgholi
Piotr Kopietz
Data:
22/10/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
90
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.