20/6/24

godz.

19:00

Piąty prokurator Judei - pokaz finałowy | TEART NIE DO BANI

20/6/24

godz.

19:00

Piąty prokurator Judei - pokaz finałowy | TEART NIE DO BANI

kup bilety

Warsztaty teatralne dla dorosłych w Nie Teatrze gromadzą wokół tej idei grupę niezwykle zaangażowanych osobowości. Ile dał im rok tych warsztatów wiedzą oni sami oraz oczywiście prowadzący Bernard Bania. My zobaczymy efekty na scenie już 20 czerwca w pokazie finałowym. Uczestnicy przygotowali spektakl "Piąty Prokurator Judei", oparty na motywach "Mistrza i Małgorzaty" Michaiła Bułhakowa. Zapraszamy na finałowy pokaz, abyście mogli doświadczyć efektów ich pracy, natchnąć się ich twórczością i wspierać ich na scenie.

Oparta na motywach „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułchakowa prezentacja sceniczna grupy dorosłych działającej w Nie Teatrze pod opieką artystyczną BERNART BERNARD BANIA. Po wysoko zawieszonej poprzeczce przez ubiegłoroczną prezentację „Opętanych” na podstawie sztuki Artura Millera, uczestnicy tegorocznej edycji warsztatów stają przed kolejnym arcytrudnym wyzwaniem…

Woland ze swoją świtą znowu zawitali do Moskwy i nie zamierzają w niej niczego pozostawić takim, jakim było wcześniej. Na szczęście rękopisy nigdy nie płoną, a miłość potrafi przetrwać wszystko…

Artyści:

BernArt Bernard Bania
Data:
20/6/2024
Czas trwania: około
90
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.