17/6/24

godz.

19:00

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

17/6/24

godz.

19:00

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

kup bilety

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

Najmłodsza grupa warsztatowa BERNART BERNARD BANIA przedstawi na scenie historię najsilniejszej na świecie dziewczynki, która w oczekiwaniu na odwiedziny swojego taty - herszta piratów, mieszka sama w domku z koniem na werandzie i Panem Nilsonem - oswojoną małpką, która podobno umie robić pyszne klopsy. Ponadczasowa historia rudowłosej dziewczynki z warkoczykami i wiecznym uśmiechem od ucha do ucha przeznaczona dla widzów od lat 5 do 105-ciu!

OBSADA

Michał Dąbrowski

Dominika Dolida

Julek Dziemiańczyk

Milena Hajduk

Zosia Hermanowicz

Karolina Jacynieiwcz

Julia Lipińska

Patrycja Mickiewicz

Amelia Paszko

Antonina Szepietowska

Artyści:

BernArt Bernard Bania
Data:
17/6/2024
Czas trwania: około
45
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.

19/6/2024

Wiza do Wuja Sama | pokaz finałowy grupy PRO ARTE PLUS

Grupa Teatralna PRO ARTE PLUS, która w ramach warsztatów teatralnych cały rok spędziła pod czujnym okiem aktora Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki, Bernarda Bani, zaprezentuje widzom efekty swojej pracy, czyli spektakl "Wiza do Wuja Sama" na podstawie sztuki Janusza Głowackiego.