13/6/23

godz.

19:00

Pokaz finałowy grupy PRO ARTE | BernArt

13/6/23

godz.

19:00

Pokaz finałowy grupy PRO ARTE | BernArt

kup bilety

Cały rok regularnych spotkań, przełamywanie barier, nauka tekstu i współpracy oraz ekspresja artystyczna. Te wszystkie elementy musiały się spotkać, abyśmy 13 czerwca mogli ujrzeć na scenie Nie Teatru efekty warsztatów młodzieży, która pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani przygotowała spektakl inspirowany słynną komedią Goldoniego "Awantura w Chioggi".

"Awantura w Chioggi" to sztuka, która wręcz idealnie nadaje się do zbudowania pełnych temperamentu i charakterystycznych ról. Tak też jest w przypadku pokazu grupy PRO ARTE. Jedna, z pozoru niewinna plotka sprawi, że 13 marca na scenie Nie Teatru pojawi się cała plejada barwnych postaci. Miłość, zdrada, zazdrość w komediowym ujęciu z mnóstwem zabawnych sytuacji i oczywiście szczęśliwym zakończeniem 😉

Grupa PRO ARTE: Aniela Skóra, Antonina Woroniecka, Nina Białowieżec, Marcel Masalski, Daria Wyszyńska, Antoni Dziemiańczyk, Wiktor Pawłowski, Alek Chomaniuk, Hanna Gorbava, Michał Powichrowski, Łucja Chrzanowska, Rebeka Kasperuk

Prowadzenie: BernArt Bernard Bania

Artyści:

BernArt Bernard Bania
Data:
13/6/2023
Czas trwania: około
65
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.