14/6/23

godz.

19:00

Pokaz finałowy grupy PRO ARTE PLUS | BernArt

14/6/23

godz.

19:00

Pokaz finałowy grupy PRO ARTE PLUS | BernArt

kup bilety

Klasyka teatru, czyli „Świętoszek” Moliera stał się inspiracją do przygotowania pokazu finałowego grupy PRO ARTE START, która pod okiem Bernarda Bani cały rok pracowała na warsztatach teatralnych. To ich małe święto, a Wy dołączcie do nas, by ich wesprzeć, spędzić przyjemnie wieczór, a być może się zainspirować.

"Świętoszek" Moliera to dla grupy PRO ARTE PLUS wysoko zawieszona poprzeczka. Znana wszystkim historia oszusta Tartuffe'a, który zdołał postawić na głowie życie w domu Orgona to sztuka bardzo wymagająca od jej wykonawców. Długie frazy wiersza, specyficzna składnia a z drugiej strony w mistrzowski sposób nakreślone przez autora postacie. Pracowaliśmy w pocie czoła nad powołaniem do życia na scenie wszystkich bohaterów i efekt naszych starań będzie można zobaczyć już 14 czerwca na scenie Nie Teatru. Gorąco zapraszamy!

Gabriela Grześ, Gabriela Perkowska, Urszula Dobrogowska, Julia Gudewicz, Borys Porowski Bartłomiej Wieliczko, Antoni Jackowski, Aleksandra Jurgilewicz, Nika Pawłowska, Ines Sznurkowska, Natalia Powichrowska, Aleksandra Plewkiewicz

 Prowadzenie: BernArt Bernard Bania

Artyści:

BernArt Bernard Bania
Data:
14/6/2023
Czas trwania: około
65
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.