12/6/23

godz.

19:00

Pokaz finałowy grupy PRO ARTE START | BernArt

12/6/23

godz.

19:00

Pokaz finałowy grupy PRO ARTE START | BernArt

kup bilety

Początki, choć bywają trudne, mogą być niezwykle ekscytujące. Zobaczcie wspólnie z nami, jak na scenie radzi sobie młodzież, która rozpoczęła właśnie swoją przygodę z teatrem na warsztatach Bernarda Bani, które cały rok odbywały się w Nie Teatrze. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci.

Klasyczna bajka o pajacyku, który pragnie zostać prawdziwym chłopcem posłużyła uczestnikom warsztatów PRO ARTE START do zapoznania się z tajnikami sceny i pracy nad swoim pierwszym przedstawieniem teatralnym. Umiejętność pracy grupowej, przełamywanie tremy, poprawa wyrazistości mowy i prawidłowa emisja głosu dla osób, które po raz pierwszy stanęły na scenie były dużym wyzwaniem. BRAWO!

Uczestnicy PRO ARTE START: Kosma Prokopiuk, Karolina Jacyniewicz, Rozalia Gaweł, Martyna Kisiel, Patrycja Leszczuk, Alex Lipiński, Julia Lipińska, Iza Mieńkowska, Iwo Wołkowycki.

Prowadzenie: BernArt Bernard Bania

Artyści:

BernArt Bernard Bania
Data:
12/6/2023
Czas trwania: około
65
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.