26/3/23

godz.

13:30

Przytulisko: DOMEK Z PAPIERU - warsztaty kreatywne dla dzieci 4-9 lat

26/3/23

godz.

13:30

Przytulisko: DOMEK Z PAPIERU - warsztaty kreatywne dla dzieci 4-9 lat

kup bilety

Dom powinien kojarzyć się z ciepłem i bezpieczeństwem, dlatego w Przytulisku stworzymy własne domki. Choć będą z papieru, pozornie nietrwałe, to jednak wyrażą potrzeby, marzenia, a może chwilowe fascynacje małych uczestników. Płaskie czy w 3D, w kolorze kartonu czy tęczy, najważniejsze, że własne. Wraz z Kasią Mikiewicz zapraszamy 26 marca na budowę...domków :)

W Przytulisku budujemy i wzmacniamy! Umiejętność samodzielnego myślenia i działania, kreatywność, a także sprzyjamy, by działanie wspólne bądź samodzielne wywoływało radość i zadowolenie. Tym razem zbudujemy także domki. Ich kształt, rozmiar i wygląd będzie zależał od tego, co naszym małym uczestnikom podpowie wyobraźnia, a może obserwacja.

Dzieci jak zwykle będą mogły dać się ponieść fantazji w pracy twórczej, a jednocześnie ćwiczyć zdolności manualne i poznawać nowe techniki plastyczne. Warsztat sprzyjać będzie rozwijaniu kreatywności i samodzielności. Jak wszystkie z tego cyklu konsultowany jest także z psycholożką i terapeutką.

Do zobaczenia w Przytulisku!

Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku 4-9 lat.

UWAGA! Bilet kupujemy dla pociechy, rodzic może zostać na miejscu, służyć wsparciem, poczytać książkę czy napić się kawy w tym czasie.

Fot. freepik

Pozdrawiają Was RĘKAWICZKOWE CUDAKI z ostatnich zajęć w Przytulisku!

Artyści:

Katarzyna Mikiewicz
Data:
26/3/2023
Czas trwania: około
80
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
24/3/2023

THE BEST OF AGA ZARYAN

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, to kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Najlepsze, najbardziej lubiane przez słuchaczy i samą artystkę utwory usłyszymy na scenie Nie Teatru 24 marca.

25/3/2023

ZALIA - koncert promujący płytę "kocham i tęsknię"

W zeszłym roku odwiedziła takie festiwale jak Opener czy Orange Warsaw, a w sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu „Letnie granie”, teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię". 25 marca odwiedzi nas ZALIA!

26/3/2023

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu - JAN JURKOWSKI i JOANNA SZCZEPKOWSKA

Joanna Szczepkowska z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru pokaże widzom Nie Teatru, jaki teatr jej się naprawdę podoba. „Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu” to zderzenie dwóch światów: dojrzałej kobiety, która świadomie zdecydowała się na samotność i młodego, goniącego za sukcesem muzyka. Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski w sztuce pełnej niebanalnego humoru.