26/3/23

godz.

13:30

Przytulisko: DOMEK Z PAPIERU - warsztaty kreatywne dla dzieci 4-9 lat

26/3/23

godz.

13:30

Przytulisko: DOMEK Z PAPIERU - warsztaty kreatywne dla dzieci 4-9 lat

kup bilety

Dom powinien kojarzyć się z ciepłem i bezpieczeństwem, dlatego w Przytulisku stworzymy własne domki. Choć będą z papieru, pozornie nietrwałe, to jednak wyrażą potrzeby, marzenia, a może chwilowe fascynacje małych uczestników. Płaskie czy w 3D, w kolorze kartonu czy tęczy, najważniejsze, że własne. Wraz z Kasią Mikiewicz zapraszamy 26 marca na budowę...domków :)

W Przytulisku budujemy i wzmacniamy! Umiejętność samodzielnego myślenia i działania, kreatywność, a także sprzyjamy, by działanie wspólne bądź samodzielne wywoływało radość i zadowolenie. Tym razem zbudujemy także domki. Ich kształt, rozmiar i wygląd będzie zależał od tego, co naszym małym uczestnikom podpowie wyobraźnia, a może obserwacja.

Dzieci jak zwykle będą mogły dać się ponieść fantazji w pracy twórczej, a jednocześnie ćwiczyć zdolności manualne i poznawać nowe techniki plastyczne. Warsztat sprzyjać będzie rozwijaniu kreatywności i samodzielności. Jak wszystkie z tego cyklu konsultowany jest także z psycholożką i terapeutką.

Do zobaczenia w Przytulisku!

Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku 4-9 lat.

UWAGA! Bilet kupujemy dla pociechy, rodzic może zostać na miejscu, służyć wsparciem, poczytać książkę czy napić się kawy w tym czasie.

Fot. freepik

Pozdrawiają Was RĘKAWICZKOWE CUDAKI z ostatnich zajęć w Przytulisku!

Artyści:

Katarzyna Mikiewicz
Data:
26/3/2023
Czas trwania: około
80
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
23/5/2024

FRANCJA ELEGANCJA - koncert przebojów muzyki francuskiej

[Wydarzenie przeniesione z 22 marca 2024]. Niezapomniane przeboje Edith Piaf, Charlesa Aznavoura, Jacquesa Brela, ale też nowe, pełne czaru aranżacje piosenek Yvesa Montanda, Pink Martini czy ZAZ czekają na Was podczas koncertu "Francja Elegancja", a z towarzyszeniem bandu i w doskonałym stylu wyśpiewa je artysta Teatru Muzycznego w Gdyni - Mateusz Deskiewicz.

24/5/2024

Historia Jakuba – spektakl Teatru Ateneum

Kim jestem, czyli „Historia Jakuba”. Monodram opowiada o życiu Wekslera-Waszkinela Romualda Jakuba. Żyjącego do dziś katolickiego księdza i doktora teologii, który już w wieku dojrzałym dowiedział się, że jest uratowanym z Holokaustu. Zawieszony pomiędzy dwoma światami, opowiada o swoim bogatym życiorysie. Łukasz Lewandowski w mistrzowski sposób opowiada historię żydowskiego księdza, wcielając się w główną postać i kilkanaście innych towarzyszących życiu Jakuba. Samotność na scenie wielkiego aktora powiększa w niezwykły sposób tragizm losu postaci.

25/5/2024

Księga Matek – spektakl

"Księga Matek" to poruszający spektakl o kobiecej codzienności, który splata realne doświadczenia z wirtualną rzeczywistością mediów społecznościowych. Aktorki - również matki - eksplorują różne wymiary macierzyństwa, balansując między oczekiwaniami a rzeczywistością. Inspiracją dla scenariusza były autentyczne historie oraz obserwacje z internetowych społeczności parentingowych. To wielogłosowa opowieść, która zachęca do refleksji nad współczesną kobiecością. Przekrocz próg Nie Teatru 25 maja i sprawdź czy Twój głos został usłyszany przez twórców spektaklu.