27/11/22

godz.

11:00

Przytulisko: STWÓRZ WŁASNEGO STWORKA - warsztaty dla dzieci

27/11/22

godz.

11:00

Przytulisko: STWÓRZ WŁASNEGO STWORKA - warsztaty dla dzieci

kup bilety

Niedziela to najlepszy czas, by zaplanować rodzinną aktywność, dlatego zapraszamy do Nie Teatru na warsztaty, które poprowadzi Kasia Mikiewicz. W najbliższą niedzielę będzie okazją, by dzieci puściły wodze fantazji i stworzyły własną, bajkową, leśną postać, a co najpiękniejsze, będą potem mogły zaopiekować się własnym stworkiem we własnym domu.

Od 27 listopada zapraszamy do Przytuliska!

To autorski projekt, w ramach którego odbywać się będą warsztaty mające na celu rozwijanie wyobraźni, kreatywności, twórczego - nieschematycznego myślenia, motoryki, sensoryki, pracy w grupie, a także indywidualnego wyrażania siebie.

A wszystko w bardzo przytulnej atmosferze pod okiem Katarzyny Mikiewicz, aktorki Teatru Dramatycznego oraz mamy dwójki dzieci. Każde zajęcia są konsultowane z Paulą Raubo - psycholożką kliniczną, pedagożką, terapeutką TUS - trenerką umiejętności społecznych I i II stopnia, pasjonatką nurtu NVC (porozumienie bez przemocy).

Choć warsztat jest dla dzieci wspierająca rola rodziców jest mile widziana. Przestrzeni wystarczy dla każdego. Gdy dzieci będą tworzyć rodzic może być blisko, poczytać książkę, napić się herbaty, czuwać.

Warsztaty przewidziane są dla dzieci w wieku 4-9 lat.

Serdecznie zapraszamy!

Artyści:

Katarzyna Mikiewicz
Data:
27/11/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
9/12/2022

Jantar/Krawczyk - premiera muzyczna

Pomysł na ten recital wziął się ze zwykłej, a może niezwykłej ciekawości. Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

10/12/2022

SOKRATES - Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski

Współczesny Sokrates pojawia się nagle w pracowni rzeźbiarki, która…właśnie pracuje nad jego rzeźbą. Tak jak jego pierwowzór, dzisiejszy młody Sokrates rozmawia tylko za pomocą pytań, wpędzając rozmówczynię w liczne pułapki. Jak zwykle u Joanny Szczepkowskiej dużo humoru przeplata się z głęboką refleksją i wzruszeniem

11/12/2022

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ na bis!

Krzysztof Daukszewicz to śpiewający satyryk jedyny w swoim rodzaju, dlatego nie dziwi nas, że październikowe wydarzenie tak szybko się wyprzedało. Nasz gość dał się namówić na dodatkową wizytę w Nie Teatrze! STARE and NOWE to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.