26/6/22

godz.

18:00

QUE VIVA CUBA! - największe przeboje latynoamerykańskie

26/6/22

godz.

18:00

QUE VIVA CUBA! - największe przeboje latynoamerykańskie

kup bilety

DRODZY WIDZOWIE! W związku z koncertami na Rynku Kościuszki w ramach Dni Miasta Białegostoku, które obniżą komfort odbioru muzyki na widowni Nie Teatru, zdecydowaliśmy się przenieść koncert QUE VIVA CUBA na 26 czerwca (niedziela) na godz. 18:00. Zatem 26 czerwca w Nie Teatrze gorąca fiesta latina i największe przeboje muzyki latynoamerykańskiej! Magdalena Lechowska, Polka wychowana w Kolumbii, zabierze słuchaczy w egzotyczną muzyczną podróż po Ameryce Łacińskiej!

Magdalena Lechowska to polska wokalistka o latynoskiej duszy. Urodziła się w Krakowie, ale dorastała w egzotycznej Kolumbii chłonąc od najmłodszych lat tamtejsze rytmy, melodie i kulturę iberoamerykańską. To jedyna polska wokalistka mająca w swoim repertuarze takie gatunki jak bolero i son kubańskie, salsę, rancherę meksykańską, cumbię kolumbijską i muzykę andyjską! Charyzmatyczny i pełen słońca wokal Magdaleny, sprawia, że publiczność poczuje gorący klimat Ameryki Łacińskiej.

Wyjątkowy klimat koncertów tworzy wyśmienita gra na gitarze Karola Macha, energetyczna gra na bongosach Patryka Zakrzewskiego oraz liryczne brzmienie trąbki Dominika Borka.

Artyści:

Magdalena Lechowska
Data:
26/6/2022
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
80
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
29/7/2022

Letnie granie: Woch&Guzik feat. Kaja Mianowana

Adam Woch i Robert Guzik to para przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki. Jak mówią o sobie: ”najwięcej radości sprawia nam kontakt z publicznością i zarażanie miłością do latin jazzu i szeroko pojętej world music". W cyklu "Letnie granie" wystąpią wspólnie ze znakomitą wokalistką Kają Mianowaną.

4/8/2022

Letnie granie: ZALIA duo

Zalia otworzyła tegoroczny Orange Warsaw Festival i jest zaliczana do wschodzących gwiazd popu na polskiej scenie, zobaczymy ją także na Open'er Festival czy Green Festival w Olsztynie. To główne sceny, na których zagra, a wśród pomniejszych znajdzie się także scena na tarasie w Białymstoku, gdzie wystąpi w duecie. Zalia, czyli Julia Zarzecka, to 21-letnia wokalistka i kompozytorka, kolorowa i wyrazista postać z mocnym soulowym głosem, który usłyszymy na letniej scenie Nie Teatru 4 sierpnia.

13/8/2022

Letnie granie: NIEBØ

NIEBØ to duet, który tworzą Aga Ozon i Adrian Kieroński. Pracę nad wspólnym projektem rozpoczęli w 2020 roku. Aga i Adrian są wykształconymi wokalistami oraz instrumentalistami. To indie pop dla tych, którzy mimo zamiłowania do prostych, chwytliwych melodii, szukają w utworze głębszego znaczenia.