2/4/23

godz.

18:00

Recital „LADY VIVI IS COMING TO TOWN” | Karolina Piechota

2/4/23

godz.

18:00

Recital „LADY VIVI IS COMING TO TOWN” | Karolina Piechota

kup bilety

„Ja jestem Twoja Marylin Monroe” Janczarskiego i Grechuty, „Zapomniałam” do muzyki sióstr Sipińskich, piosenki wykonywane przez Raya Charlesa, Ellę Fitzgerald, „Be Italian” z musicalu „Nine” po utwory Radiohead czy Cindy Lauper. Karolina Piechota jest mistrzynią kreacji, interakcji i scenicznym wulkanem energii. Zapraszamy na jej niezwykły recital.

Karolinę Piechotę poznaliśmy w monodramie „Twoja mać!”. Zachwyciła widzów nietuzinkową grą, wiarygodnością i ekspresją. Swój aktorski talent i zdolności wokalne postanowiła wykorzystać w recitalu „Lady ViVi is coming to town”. Brawurowo interpretuje stosunki damsko-męskie, przekraczając czwartą ścianę i zapraszając widza do interakcji, co powoduje, że każdy spektakl jest tak wyjątkowy jak jego publiczność.

W swojej recenzji Katarzyna Wysocka tak pisze o recitalu artystki: „Karolina Piechota  pokazała w sposób wyjątkowy i odważny własną interpretację stosunków damsko-męskich, panując nad głosem, spotkaniem z widzem i całością. Mądrze wchodziła w interakcje z widzem, zachęcając go, przywołując, przekomarzając się z nim, puszczając oko”

 

Występuje: Karolina Piechota

Reżyseria: Adam Nalepa

Akompaniament i aranżacje: Ignacy Jan Wiśniewski

Artyści:

Karolina Piechota
Data:
2/4/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
75
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
24/3/2023

THE BEST OF AGA ZARYAN

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, to kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Najlepsze, najbardziej lubiane przez słuchaczy i samą artystkę utwory usłyszymy na scenie Nie Teatru 24 marca.

25/3/2023

ZALIA - koncert promujący płytę "kocham i tęsknię"

W zeszłym roku odwiedziła takie festiwale jak Opener czy Orange Warsaw, a w sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu „Letnie granie”, teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię". 25 marca odwiedzi nas ZALIA!

26/3/2023

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu - JAN JURKOWSKI i JOANNA SZCZEPKOWSKA

Joanna Szczepkowska z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru pokaże widzom Nie Teatru, jaki teatr jej się naprawdę podoba. „Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu” to zderzenie dwóch światów: dojrzałej kobiety, która świadomie zdecydowała się na samotność i młodego, goniącego za sukcesem muzyka. Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski w sztuce pełnej niebanalnego humoru.