22/10/23

godz.

18:00

Recital „LADY VIVI IS COMING TO TOWN” | Karolina Piechota - PRZENIESIONY z 2 kwietnia

22/10/23

godz.

18:00

Recital „LADY VIVI IS COMING TO TOWN” | Karolina Piechota - PRZENIESIONY z 2 kwietnia

kup bilety

„Ja jestem Twoja Marylin Monroe” Janczarskiego i Grechuty, „Zapomniałam” do muzyki sióstr Sipińskich, piosenki wykonywane przez Raya Charlesa, Ellę Fitzgerald, „Be Italian” z musicalu „Nine” po utwory Radiohead czy Cindy Lauper. Karolina Piechota jest mistrzynią kreacji, interakcji i scenicznym wulkanem energii. Zapraszamy na jej niezwykły recital.

Karolinę Piechotę poznaliśmy w monodramie „Twoja mać!”. Zachwyciła widzów nietuzinkową grą, wiarygodnością i ekspresją. Swój aktorski talent i zdolności wokalne postanowiła wykorzystać w recitalu „Lady ViVi is coming to town”. Brawurowo interpretuje stosunki damsko-męskie, przekraczając czwartą ścianę i zapraszając widza do interakcji, co powoduje, że każdy spektakl jest tak wyjątkowy jak jego publiczność.

W swojej recenzji Katarzyna Wysocka tak pisze o recitalu artystki: „Karolina Piechota  pokazała w sposób wyjątkowy i odważny własną interpretację stosunków damsko-męskich, panując nad głosem, spotkaniem z widzem i całością. Mądrze wchodziła w interakcje z widzem, zachęcając go, przywołując, przekomarzając się z nim, puszczając oko”

 

Występuje: Karolina Piechota

Reżyseria: Adam Nalepa

Akompaniament i aranżacje: Ignacy Jan Wiśniewski

Artyści:

Karolina Piechota
Data:
22/10/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
75
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
23/9/2023

Audiencja III czyli Raj Eskimosów - spektakl | Marcel Wiercichowski i Katarzyna Michalska

"Piszę sztuki dla marzycieli(...)" - mawiał autor "Raju Eskimosów", jeden z najbardziej odkrywczych współczesnych dramaturgów polskich. „ Audiencja III czyli Raj Eskimosów” powstała w 1964 roku, ale w dowcipny sposób zderza ludzi i sytuację, co czyni ją ponadczasową. Na scenie zobaczymy Marcela Wiercichowskiego, który uwiódł nas swoją rolą w spektaklu „El Credito” oraz Katarzynę Michalską, która spotka się z nami po raz pierwszy. Oboje po mistrzowsku opanowali technikę improwizacji, która obecna będzie w grze aktorskiej i muzycznej tej dwójki aktorów.

24/9/2023

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ

Krzysztof Daukszewicz stale aktualizuje zasób swoich piosenek i dowcipów, a ma ich pewnie setki. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.

29/9/2023

MARTYNA JAKUBOWICZ - koncert "Dobrze"

Z okazji 40-lecia wydania debiutanckiej płyty „Maquillage” Martyna Jakubowicz wyrusza w trasę „Dobrze”. Jak to dobrze, że odwiedzi nas w Nie Teatrze! Intymna atmosfera i subiektywny wybór utworów wydanych dotychczas na 15 płytach sprawią, że w towarzystwie artystki i zaproszonych przez nią muzyków poczujemy się wyjątkowo.