5/5/23

godz.

19:00

SKALD ON TOUR - przeboje Skaldów | Dorota Białkowska i Bartłomiej Łochnicki

5/5/23

godz.

19:00

SKALD ON TOUR - przeboje Skaldów | Dorota Białkowska i Bartłomiej Łochnicki

kup bilety

„Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” – ta piosenka Skaldów przeżywa kolejną młodość za sprawą sanah. Aranżację tego i innych przebojów Skaldów, o które zadba Marcin Nagnajewicz usłyszymy 5 maja w koncercie „Skald On Tour”. Zaśpiewają Dorota Białkowska i Bartek Łochnicki.

„Skald On Tour” to podróż przez oryginalną i różnorodną muzykę Skaldów w aranżacjach Marcina Nagnajewicza. Skaldowie, to bez wątpienia fenomen w historii polskiej muzyki rozrywkowej, jedna z najbardziej wszechstronnych, a zarazem najbardziej popularnych grup jaka kiedykolwiek powstała w Polsce. Uprawiane gatunki muzyczne to m.in. big-beat, klasyczny rock, rock progresywny, folklor góralski, jazz, czy muzyka pop. „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, „Prześliczna wiolonczelistka”, „Wszystko kwitnie wkoło”, „Od wschodu do zachodu słońca”, „Medytacje wiejskiego listonosza”, „Cała jesteś w skowronkach” to tylko część ponadczasowych utworów, które usłyszymy w trakcie koncertu. Zaśpiewa Dorota Białkowska oraz Bartłomiej Łochnicki w towarzystwie najlepszych muzyków pod kierownictwem Marcina Nagnajewicza. Artyści dali się już poznać widzom Nie Teatru w koncercie poświęconym twórczości Zbigniewa Wodeckiego. I znów cali będziemy w skowronkach... :)

Fot. Emilia Rogalska

Artyści:

Dorota Białkowska
Bartłomiej Łochnicki
Data:
5/5/2023
Czas trwania: około
65
min
Cena biletu:
85
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
24/3/2023

THE BEST OF AGA ZARYAN

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, to kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Najlepsze, najbardziej lubiane przez słuchaczy i samą artystkę utwory usłyszymy na scenie Nie Teatru 24 marca.

25/3/2023

ZALIA - koncert promujący płytę "kocham i tęsknię"

W zeszłym roku odwiedziła takie festiwale jak Opener czy Orange Warsaw, a w sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu „Letnie granie”, teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię". 25 marca odwiedzi nas ZALIA!

26/3/2023

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu - JAN JURKOWSKI i JOANNA SZCZEPKOWSKA

Joanna Szczepkowska z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru pokaże widzom Nie Teatru, jaki teatr jej się naprawdę podoba. „Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu” to zderzenie dwóch światów: dojrzałej kobiety, która świadomie zdecydowała się na samotność i młodego, goniącego za sukcesem muzyka. Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski w sztuce pełnej niebanalnego humoru.