5/5/23

godz.

17:30

SKALD ON TOUR - przeboje Skaldów | Dorota Białkowska i Bartłomiej Łochnicki

5/5/23

godz.

17:30

SKALD ON TOUR - przeboje Skaldów | Dorota Białkowska i Bartłomiej Łochnicki

kup bilety

„Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” – ta piosenka Skaldów przeżywa kolejną młodość za sprawą 'sanah'. Aranżację tego i innych przebojów Skaldów, o które zadba Marcin Nagnajewicz usłyszymy 5 maja w koncercie „Skald On Tour”. Zaśpiewają Dorota Białkowska i Bartek Łochnicki.

„Skald On Tour” to podróż przez oryginalną i różnorodną muzykę Skaldów w aranżacjach Marcina Nagnajewicza. Skaldowie, to bez wątpienia fenomen w historii polskiej muzyki rozrywkowej, jedna z najbardziej wszechstronnych, a zarazem najbardziej popularnych grup jaka kiedykolwiek powstała w Polsce. Uprawiane gatunki muzyczne to m.in. big-beat, klasyczny rock, rock progresywny, folklor góralski, jazz, czy muzyka pop. „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, „Prześliczna wiolonczelistka”, „Wszystko kwitnie wkoło”, „Od wschodu do zachodu słońca”, „Medytacje wiejskiego listonosza”, „Cała jesteś w skowronkach” to tylko część ponadczasowych utworów, które usłyszymy w trakcie koncertu. Zaśpiewa Dorota Białkowska oraz Bartłomiej Łochnicki w towarzystwie najlepszych muzyków pod kierownictwem Marcina Nagnajewicza. Artyści dali się już poznać widzom Nie Teatru w koncercie poświęconym twórczości Zbigniewa Wodeckiego. I znów cali będziemy w skowronkach... :)

Fot. Emilia Rogalska

Artyści:

Dorota Białkowska
Bartłomiej Łochnicki
Data:
5/5/2023
Czas trwania: około
65
min
Cena biletu:
85
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
24/2/2024

THE TRICK Rotowski&Słomka - spektakl z elementami iluzji

Na ile trik powstaje w dłoniach iluzjonisty, a na ile w głowach widzów? Jak umiejętnie oszukiwać zmysły? Jak kontrolować uwagę i usypiać czujność? Czy łatwiej jest zwodzić oko czy mózg? Odpowiedzią na te pytania jest ,,The Trick”. Połączenie teatru, pokazu iluzji, stand-upu, a nawet kabaretu, które przygotowali Wojciech Rotowski i Roman Słomka. Spektakl demaskuje sztuczki i otwiera oczy na manipulacyjne pułapki jakie czekają na nas każdego dnia.

25/2/2024

Musical PINOKIO | Białostocka Akademia Musicalowa - spektakl familijny

Nie Teatr zaprasza na niezwykłą produkcję Białostockiej Akademii Musicalowej. "Pinokio" to piękna, pouczająca historia, którą dzieciom opowiedzą....dzieci, czyli najmłodsi słuchacze Akademii. Zapraszamy na rodzinne spotkanie w Nie Teatrze.

25/2/2024

MAGDA UMER - Bezsenna noc

Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem sprawiło, że w latach 70-tych ubiegłego stulecia śpiewane przez nią piosenki stały się przebojami, a Agnieszka Osiecka mawiała, że jej wykonania wprawiają publikę niemal w hipnozę. Magda Umer, jak sama mówi „opowiada piosenki”. Tym razem usłyszymy te, które znalazły się przede wszystkim na płycie „Bezsenna noc”. Artystce 25 lutego towarzyszyć będzie Bohdan Hołownia.