7/6/24

godz.

17:30

20:00

Stanisława Celińska – recital jubileuszowy

7/6/24

godz.

17:30

Stanisława Celińska – recital jubileuszowy

kup bilety

Zapraszamy na barwny muzycznie wieczór z wyjątkową artystką, legendą polskiej sceny, Stanisławą Celińską, która świętuje w tym roku 55-lecie pracy artystycznej. Przy fortepianie towarzyszyć jej będzie utalentowany Tomasz Bajerski. Podczas recitalu usłyszymy nie tylko największe hity z całego okresu pracy na scenie, ale także premierowe utwory z autorskim tekstem Pani Stanisławy i muzyką Bajerskiego. Nie zabraknie romantyzmu, ale także humoru i barwnych anegdot.

Jej kreacje aktorskie zachwycają kolejne pokolenia widzów. Emanuje pasją i wrażliwością, bez względu na to czy gra role pierwszoplanowe czy mniejsze epizody. Istotnym obszarem wielobarwnej twórczości Stanisławy Celińskiej jest również działalność muzyczna - głos Pani Stanisławy wręcz hipnotyzuje i porusza najgłębsze struny duszy. Właśnie w ten sposób będziemy świętować jubileusz pracy artystycznej wybitnej artystki.

Zapraszamy na jubileuszowy koncert Stanisławy Celińskiej. A okazji jest znacznie więcej - artystka w tym roku kończy 77 lat i równocześnie obchodzi 55-lecie pracy na scenie. W programie znajdą się wiersze i piosenki z całego okresu pracy na scenie, a także nowe utwory z własnymi tekstami. Muzykę do premierowych piosenek skomponował Tomasz Bajerski, który będzie towarzyszył Artystce przy fortepianie. Pracują razem 40 lat, a więc będzie to kolejny jubileusz tego wieczoru. Będzie poważnie, romantycznie, nastrojowo, ale też wesoło, śmiesznie, z przymrużeniem oka – kolorowo, bo takie jest życie…

Artyści:

Stanisława Celińska
Data:
7/6/2024
Czas trwania: około
80
min
Cena biletu:
130
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.