16/12/22

godz.

17:30

20:00

Świąteczne opowieści - Edyta Krzemień i Damian Aleksander

16/12/22

godz.

17:30

Świąteczne opowieści - Edyta Krzemień i Damian Aleksander

kup bilety

Kolędy, pastorałki i świąteczne przeboje w interpretacji znakomitego duetu usłyszymy w koncercie „Świąteczne opowieści”. W ten magiczny klimat przeniosą nas 16 grudnia Edyta Krzemień i Damian Aleksander.

Kolędy i pastorałki „Lulajże Jezuniu”, „Dzisiaj w Betlejem” czy „Wrócę znów w te święta”, a także najsłynniejsze świąteczne przeboje zaśpiewają w Nie Teatrze gwiazdy musicalu, czyli Edyta Krzemień i Damian Aleksander. Towarzyszyć im będzie znakomity i dobrze nam już znany pianista Jacek Szwaj. To kolejne spotkanie z artystami, którzy dotychczas na scenie Nie Teatru śpiewali przede wszystkim największe hity musicali, tym razem wprowadzą nas w świąteczny czas magią głosów, muzyki i unikalnej atmosfery, którą wspaniale współtworzą z białostocką publicznością.

Artyści:

Edyta Krzemień
Damian Aleksander
Jacek Szwaj
Data:
16/12/2022
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
110
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
25/7/2024

Letnie granie: MISTRZOWIE TANGA | San Luis Tango & Magdalena Lechowska [SOLD OUT!]

Tango prosto z Argentyny z polską duszą wypełni taras Astorii w lipcowy wieczór. Muzyczna podróż do kolebki tanga zaczaruje zmysły, ukazując najpiękniejsze tanga pełne rytmicznego bogactwa. Tu każdy dźwięk, każda nuta staje się opowieścią, która płynie z serc artystów prosto do dusz słuchaczy, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną pasji i nostalgii. Dajcie się porwać zmysłowym melodiom tanga w klimatycznych okolicznościach zachodu letniego słońca!

2/8/2024

Letnie granie: Wieczór z Chaplinem i Orkiestrą Ludwika Sarskiego

Zapraszamy na "Letnie granie" Nie Teatru w odsłonie filmowej! Pierwszy z dwóch zaplanowanych pokazów filmów z muzyką na żywo zainaugurują krótkie metraże z udziałem wybitnego aktora i ikony popkultury Charliego Chaplina. O oprawę muzyczną na żywo w rytmie tanga, swingu, jazzu, z nutką ragtime’u i muzyki klezmerskiej wybranych tytułów z kultowym Charlie Chaplinem zadba nietypowy duet – Orkiestra Ludwika Sarskiego. To będzie wieczór pod gwiazdami i w otoczeniu gwiazd. Przed projekcją muzycy uraczą nas dodatkowo autorskim recitalem.

11/8/2024

Letnie granie: Paris-Varsovie-En Voyage | Przebindowski & Dobrowolski

Tematy filmowe, znane doskonale z francuskiej kinematografii XX wieku, przeplatane piosenkami i melodiami w klimatach jazzu cygańsko - francuskiego manouche, usłyszymy podczas muzycznej podróży z Warszawy do Paryża. Na tarasie Astorii pojawią się wybitni muzycy: Karol Dobrowolski oraz Ygor Przebindowski. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla duszy, ponieważ usłyszymy niezapomniane przeboje autorstwa wielkich postaci francuskiej muzyki, co gwarantuje wieczór pełen emocji, nostalgii i niezapomnianych melodii, które przeniosą nas w serce Francji, gdzie muzyka snuje opowieści pełne miłości, tęsknoty i pasji.