16/12/22

godz.

17:30

20:00

Świąteczne opowieści - Edyta Krzemień i Damian Aleksander

16/12/22

godz.

17:30

Świąteczne opowieści - Edyta Krzemień i Damian Aleksander

kup bilety

Kolędy, pastorałki i świąteczne przeboje w interpretacji znakomitego duetu usłyszymy w koncercie „Świąteczne opowieści”. W ten magiczny klimat przeniosą nas 16 grudnia Edyta Krzemień i Damian Aleksander.

Kolędy i pastorałki „Lulajże Jezuniu”, „Dzisiaj w Betlejem” czy „Wrócę znów w te święta”, a także najsłynniejsze świąteczne przeboje zaśpiewają w Nie Teatrze gwiazdy musicalu, czyli Edyta Krzemień i Damian Aleksander. Towarzyszyć im będzie znakomity i dobrze nam już znany pianista Jacek Szwaj. To kolejne spotkanie z artystami, którzy dotychczas na scenie Nie Teatru śpiewali przede wszystkim największe hity musicali, tym razem wprowadzą nas w świąteczny czas magią głosów, muzyki i unikalnej atmosfery, którą wspaniale współtworzą z białostocką publicznością.

Artyści:

Edyta Krzemień
Damian Aleksander
Jacek Szwaj
Data:
16/12/2022
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
110
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.