16/12/22

godz.

20:00

Świąteczne opowieści - Edyta Krzemień i Damian Aleksander

16/12/22

godz.

20:00

Świąteczne opowieści - Edyta Krzemień i Damian Aleksander

kup bilety

Kolędy, pastorałki i świąteczne przeboje w interpretacji znakomitego duetu usłyszymy w koncercie „Świąteczne opowieści”. W ten magiczny klimat przeniosą nas 16 grudnia Edyta Krzemień i Damian Aleksander.

Kolędy i pastorałki „LulajżeJezuniu”, „Dzisiaj w Betlejem” czy „Wrócę znów w te święta”, a takżenajsłynniejsze świąteczne przeboje zaśpiewają w Nie Teatrze gwiazdy musicalu,czyli Edyta Krzemień i Damian Aleksander. Towarzyszyć im będzie znakomity idobrze nam już znany pianista Jacek Szwaj. To kolejne spotkanie z artystami,którzy dotychczas na scenie Nie Teatru śpiewali przede wszystkim największehity musicali, tym razem wprowadzą nas w świąteczny czas magią głosów, muzyki iunikalnej atmosfery, którą wspaniale współtworzą z białostocką publicznością.

Artyści:

Edyta Krzemień
Damian Aleksander
Jacek Szwaj
Data:
16/12/2022
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
110
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
29/9/2022

Czarne i Białe - spektakl charytatywny | Teatr pod Orzełkiem

To wyjątkowe przedstawienie, na które nie ma biletów. Teatr pod Orzełkiem ofiarował swoją pomoc w zbiórce na pilną operację dla małej, dwuletniej białostoczanki, Marysi Lisiewicz. Podczas wydarzenia zbieramy do puszki, a dochód zostanie w całości przekazany na pomoc Marysi. Zbiórka trwa na wydarzeniach w Nie Teatrze już od 23 września, a spektakl "Czarne i Białe" zagramy 29 września. Bądźcie z nami.

30/9/2022

THE GOOD LIFE - premiera muzyczna

Wraz z Tomaszem Steciukiem – gwiazdą musicalu i dubbingu - zapraszamy na premierę muzyczną w Nie Teatrze. Artysta wykona po polsku największe przeboje amerykańskiego swingu. Towarzyszyć mu będzie trio muzyczne, a w repertuarze znajdą się hity Franka Sinatry, Nat King Cole’a, Tony’ego Bennetta czy Cole’a Portera.

1/10/2022

Trzech Tenorów

Ten koncert to spotkanie z klasyką, jakiego jeszcze w Nie Teatrze nie było. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, głosy które rozbrzmiewają na światowych scenach.