31/12/23

godz.

19:00

SYLWESTER W NIE TEATRZE: The Great Gatsby Party - Show Burlesque Dance Live Band

31/12/23

godz.

19:00

SYLWESTER W NIE TEATRZE: The Great Gatsby Party - Show Burlesque Dance Live Band

kup bilety

W Sylwestra Nie Teatr zaprasza na jedyne takie show w Polsce, które łączy muzykę, taniec oraz występy królowej europejskiej burleski i showgirl Holly's Good. Show Burlesque Dance Live Band przeniesie nas w atmosferę prohibicji i wszechobecnego charlestona, w klimacie inspirowanym filmem "The Great Gatsby". W drugiej części wieczoru, już poza sceną Nie Teatru, ale wciąż w klimatycznych przestrzeniach na 2. piętrze, zapraszamy na przyjęcie koktajlowe i odliczanie godzin do Nowego Roku w rytmie Hitów Stulecia. To wieczór z otwartym barem, przekąskami i gorącym parkietem, który rozgrzewać będą nasi wokaliści, konferansjerzy i Live Band.

Sylwestrowy wieczór w Nie Teatrze zapowiada się niezwykle energetycznie i będzie pełen ekscytujących atrakcji. Rozpoczniemy go porywającym show w stylu lat 20., w którym muzyka, wokaliści, konferansjer oraz dynamiczne choreografie tworzą niezapomniane widowisko, a dzięki animacjom tanecznym - zachęcające do żywiołowej interakcji.

Zapraszamy na rewelacyjne połączenie rewii, kabaretu i musicalu, wzbogacone widowiskowymi numerami burleskowymi, dzięki Show Burlesque Dance Live Band przy akompaniamencie zespołu na żywo! Ośmiu utalentowanych artystów w kostiumach z epoki, prawdziwe osobowości sceny, barwny i zjawiskowy styl wokalny Kate Rex, pełen energii prowadzący Wojtek Lechończak (Cieniu) oraz zjawiskowy talent i nutka liryczności w wykonaniu rezydującej we Włoszech królowej gatunku, Holly's Good.

WYJĄTKOWA ATMOSFERA W PRZESTRZENI NIE TEATRU

Show burleskowe zainspirowało nas do stworzenia wyjątkowej atmosfery w Nie Teatrze, dlatego od V rzędu zapraszamy do naszych wygodnych, tradycyjnych foteli. Zaś w miejscu czterech pierwszych rzędów przygotowaliśmy stoliki idealne na sylwestrowe drinki (lampka wina, drink alkoholowy lub napój bezalkoholowy), które będą dostępne w naszym Cafe Foyer jako część biletu z opcją stolika.

Mile widziane stylizacje na lata 20’, co dopełni obrazu tego niepowtarzalnego i zmysłowego wieczoru.

Ceny biletów na show burleskowe:

  • na tradycyjnej widowni - 200/os
  • przy stoliku - 250/os (w tym wybrany drink)

HITY STULECIA  – wydarzenie muzyczne/koktajl party (wydarzenie będzie odbywało się w przestrzeniach Nie Teatru, poza salą teatralną)

Po zakończeniu show burleskowego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych gości na kontynuację wieczoru i wspólne odliczanie godzin oraz minut do nadejścia Nowego Roku z artystami Show Burlesque Dance Live Band. "Hity Stulecia" to niezwykłe wydarzenie, podczas którego nasi artyści porwą gości do tańca, a niewątpliwie miłym dopełnieniem wieczoru będzie open bar oraz bufet w stylu fingerfood z ciepłym daniem. Zapraszamy na prawdziwą ucztę dla zmysłów, dzięki której wkroczymy razem w Nowy Rok tańcząc w rytmie radości i beztroski.

Menu sylwestrowe przygotowane przez Restaurację Cristal:

  • Danie gorące:

Roladki bakłażanowe w sosie pomidorowym

Dodatki: ziemniaki opiekane z ziołami, warzywa grillowane

  • Przekąski w formie finger food:

tatar wołowy na bagietce/ boczek ze śliwką/ mini babeczki z koktajlem krewetkowym/ rocher z gęsi na musie borowikowym/ krewetki w kokosowej tempurze/ sajgonki z sosem słodko- kwaśnym/ sałatka z wędzona piersią kaczki/ mini szaszłyk: pomidorki koktajlowe z mozarellą/ roladki z łososia z papryką w tortilli/ roladki z wołowiną i warzywami w tortilli

Aby bawić się z nami przy "Hitach Stulecia":

  • proszę wybrać opcję SHOW+KOKTAJL kupując bilet na show na widowni Nie Teatru - 450/os
  • jeśli na czas show wybieracie opcję przy stoliku, należy dokupić bilet w wydarzeniu "Hity Stulecia - wydarzenie muzyczne/koktajl" / TUTAJ - łącznie show + Hity Stulecia - 500/os

Scenariusz, produkcja i choreografia - Kinga Malewska

Burleska -Holly's Good

Wokal - Aleksandra Turoń

Wokal - Kate Rex

Taniec i przygotowanie taneczne - Anna Yefimenko/ Miss Erida

Piano - Sebastian  Łobos

Kontrabas - Ion Virlan,

Perkusja - Kuba Lechki

Saksofon – Adam Bławicki

Holly's Good

Międzynarodowa artystka burleski i nauczycielka tańca, rezydująca w Rzymie (Włochy), Holly's Good występowała na scenach na całym świecie – od Berlina po Nowy Jork, od Zurychu po Kanadę, od Pragi po Chicago. Jest wielokrotną laureatką nagród i pierwszą Włoszką, która zdobyła tytuł w Bhof, "Most Classic 2019". Była także gościem specjalnym w wielu teatrach i Variete shows z udziałem zespołów jazzowych na żywo. Od 2019 roku zaczęła także produkować własne przedstawienia i prowadzić swoją grupę taneczną, Good Girls. W zeszłym roku założyła pierwszą włoską Akademię Showgirl. Jest także dyrektorką artystyczną chińskiego festiwalu filmowego w Europie. Jej styl jest elegancki, ale pikantny, jak prawdziwej współczesnej showgirl!

Kinga Malewska

Zainspirowana sceną musicalową amerykańskiego Broadwayu w 2012 roku stworzyła eventową grupę taneczną pn. SHOW BURLESQUE DANCE. Styl tego kolektywu charakteryzuje różnorodność repertuaru, wyczucie i wysmakowane choreografie wzbogacone o klimatyczne i perfekcyjnie przygotowane kostiumy, dzięki czemu zespół pod okiem Kingi zrealizował dotychczas show dla niemal 250 firm w całej Polsce i nie tylko.

Warianty tegorocznych BILETÓW sylwestrowych w Nie Teatrze:

OPCJA SHOW

Bilet - fotel | Show – 200 zł/os – do wyboru przy zakupie biletu na widowni tradycyjnej

Bilet przy stoliku | Show -  250 zł/os (w tym wybrany drink) – nr stolika do wyboru przy zakupie miejsc nienumerowanych na wydarzenie - TUTAJ

OPCJA SHOW + KOKTAJL dla widzów na widowni tradycyjnej

Bilet – fotel | Show + Koktajl – 450 zł/os – do wyboru przy zakupie miejsca na widowni tradycyjnej

OPCJA „Hity Stulecia – wydarzenie muzyczne/koktajl party” – dla widzów przy stolikach

Bilet – 250 zł/os – do zakupienia w osobnym wydarzeniu TUTAJ

Ważne informacje:

  • Usytuowanie stolików na planie widowni jest orientacyjne
  • Ilość miejsc na wydarzeniu "Hity Stulecia" jest ograniczona
  • Show przeznaczone jest dla widzów dorosłych, będzie trwało ok. 2 godzin z przerwą, natomiast wydarzenie Hity Stulecia, które rozpocznie się po zakończeniu show scenicznego, zakończy się ok. godziny po wzniesieniu noworocznego toastu.

UKŁAD WIDOWNI PODCZAS SHOW SYLWESTROWEGO

Artyści:

Show Burlesque Dance Live Band
Data:
31/12/2023
Czas trwania: około
120
min
Cena biletu:
200
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
25/7/2024

Letnie granie: MISTRZOWIE TANGA | San Luis Tango & Magdalena Lechowska [SOLD OUT!]

Tango prosto z Argentyny z polską duszą wypełni taras Astorii w lipcowy wieczór. Muzyczna podróż do kolebki tanga zaczaruje zmysły, ukazując najpiękniejsze tanga pełne rytmicznego bogactwa. Tu każdy dźwięk, każda nuta staje się opowieścią, która płynie z serc artystów prosto do dusz słuchaczy, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną pasji i nostalgii. Dajcie się porwać zmysłowym melodiom tanga w klimatycznych okolicznościach zachodu letniego słońca!

2/8/2024

Letnie granie: Wieczór z Chaplinem i Orkiestrą Ludwika Sarskiego

Zapraszamy na "Letnie granie" Nie Teatru w odsłonie filmowej! Pierwszy z dwóch zaplanowanych pokazów filmów z muzyką na żywo zainaugurują krótkie metraże z udziałem wybitnego aktora i ikony popkultury Charliego Chaplina. O oprawę muzyczną na żywo w rytmie tanga, swingu, jazzu, z nutką ragtime’u i muzyki klezmerskiej wybranych tytułów z kultowym Charlie Chaplinem zadba nietypowy duet – Orkiestra Ludwika Sarskiego. To będzie wieczór pod gwiazdami i w otoczeniu gwiazd. Przed projekcją muzycy uraczą nas dodatkowo autorskim recitalem.

11/8/2024

Letnie granie: Paris-Varsovie-En Voyage | Przebindowski & Dobrowolski

Tematy filmowe, znane doskonale z francuskiej kinematografii XX wieku, przeplatane piosenkami i melodiami w klimatach jazzu cygańsko - francuskiego manouche, usłyszymy podczas muzycznej podróży z Warszawy do Paryża. Na tarasie Astorii pojawią się wybitni muzycy: Karol Dobrowolski oraz Ygor Przebindowski. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla duszy, ponieważ usłyszymy niezapomniane przeboje autorstwa wielkich postaci francuskiej muzyki, co gwarantuje wieczór pełen emocji, nostalgii i niezapomnianych melodii, które przeniosą nas w serce Francji, gdzie muzyka snuje opowieści pełne miłości, tęsknoty i pasji.