26/2/23

godz.

18:30

TEATRZYK GĘDŹBA - spektakl kabaretowy

26/2/23

godz.

18:30

TEATRZYK GĘDŹBA - spektakl kabaretowy

kup bilety

Współtwórcy Kabaretu Na Koniec Świata i serialu La La Poland wracają w nowej odsłonie i zapraszają na kabaretowy spektakl "Konie i Cebula" złożony z ich najzabawniejszych skeczy i piosenek, które powstały na przestrzeni 10 lat ich działalności kabaretowej.

Niebywałe zderzenie aktorskich osobowości i inteligentnego kabaretu, który wspólnie tworzą Ci artyści - to rzadkość. Najlepsze skecze zebrali w znakomity program, który nawiązuje do najlepszych tradycji kabaretowych

Teatrzyk Gędźba tworzą:

Paweł Koślik

Wojciech Solarz

Maciej Makowski

Eliza Borowska

Monika Mariotti

Robert Majewski

Mateusz Wachowiak

 

 RECENZJE

Czekałem na ich powrót (…) grupa, która tworzyła trzon Kabaretu Na Koniec Świata, a potem telewizyjnego widowiska kabaretowego „La La Poland”, to w dzisiejszych czasach ewenement. Zawodowi aktorzy tworzący literacki kabaret prawie się nie zdarzają/Piotr Zaremba, Polska The Times/.

Pobieżny przegląd motywów i pomysłów uświadamia, że mamy do czynienia z gatunkiem zagrożonym wyginięciem: kabaretem inteligenckim. Zawodowo zagranym, bazującym na tekście i odwołującym się do absurdu. Tak właśnie wyobrażam sobie spektakle legendarnego Bim Bomu ze Zbigniewem Cybulskim i Bogumiłem Kobielą, którego Teatrzyk Gędźba jest godnym następcą /Mariusz Cieślik, Rzeczpospolita/.

PARTNEREM NIE TEATRU W LUTYM JEST FIRMA KONTRI

 www.kontri.pl

Artyści:

No items found.
Data:
26/2/2023
Czas trwania: około
100
min
Cena biletu:
120
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
3/2/2023

Jantar/Krawczyk - koncert

Pomysł na ten recital wziął się ze zwykłej, a może niezwykłej ciekawości. Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

4/2/2023

EL CRÉDITO - spektakl komediowy | Przemysław Sadowski i Marcel Wiercichowski

Pozornie zwyczajna historia: do banku przychodzi klient, chce dostać kredyt. Jest jednak pewien problem – nie dysponuje żadnym zabezpieczeniem finansowym. Kiedy bankier definitywnie odmawia mu przyznania pożyczki, zdesperowany klient sięga pod dość nietypowy szantaż. Jaki? Nie zdradzimy, po co psuć zabawę! A będzie przednia, dzięki talentom aktorskim i komediowym zarazem pochodzącego z Podlasia Przemysława Sadowskiego oraz Marcela Wiercichowskiego.

5/2/2023

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ

Krzysztof Daukszewicz stale aktualizuje zasób swoich piosenek i dowcipów, a ma ich pewnie setki. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.