17/10/21

godz.

19:00

Tomasz Jachimek

17/10/21

godz.

19:00

Tomasz Jachimek

kup bilety

Tomasz Jachimek to osobowość sceniczna o wielu talentach. Jego poczucie humoru i doświadczenie sceniczne wprawi nas nie tylko w dobry nastrój, ale przyniesie też zdziwienia i zachwyty.

Tomasz Jachimek – z perspektywy dzisiejszego młodego widza człowiek przedpotopowy, bo zaczynał swoją sceniczną działalność, gdy występy załatwiało się przez telefon stacjonarny. Długa kariera, która jest mu niewątpliwie pisana, pozwala na znakomite czucie tematów, współczesnych i tych, które powracają niczym reminescencje minionego, a tak naprawdę wciąż są aktualne. Od zawsze świetnie czuł się sam ze sobą na scenie, a więc można by rzec był stand uperem, zanim ten termin wszedł do użycia. Świetny obserwator, który to co widzi i zauważa, przekuwa w historie, które po prostu mają nas rozśmieszyć. Oprócz występów na żywo ceni sobie mrówczą pracę w zaciszu, bo bardzo lubi pisać, najchętniej sztuki teatralne, ale też spektakle z piosenkami, właściwie jest w stanie odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie i popełnić  tekst na dowolny temat(wyłączając pochwały złoczyńców i teksty, którym przyświecają złe intencje rzecz jasna). Tym razem odpowie na nasze zapotrzebowanie na śmiech, a że lubi wytrawne wino…to z chęcią dotrzymamy mu towarzystwa po występie.

fot. M. Bednarek OKIEM MEG

Artyści:

Tomasz Jachimek
Data:
17/10/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
70
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.