17/10/21

godz.

19:00

Tomasz Jachimek

17/10/21

godz.

19:00

Tomasz Jachimek

kup bilety

Tomasz Jachimek to osobowość sceniczna o wielu talentach. Jego poczucie humoru i doświadczenie sceniczne wprawi nas nie tylko w dobry nastrój, ale przyniesie też zdziwienia i zachwyty.

Tomasz Jachimek – z perspektywy dzisiejszego młodego widza człowiek przedpotopowy, bo zaczynał swoją sceniczną działalność, gdy występy załatwiało się przez telefon stacjonarny. Długa kariera, która jest mu niewątpliwie pisana, pozwala na znakomite czucie tematów, współczesnych i tych, które powracają niczym reminescencje minionego, a tak naprawdę wciąż są aktualne. Od zawsze świetnie czuł się sam ze sobą na scenie, a więc można by rzec był stand uperem, zanim ten termin wszedł do użycia. Świetny obserwator, który to co widzi i zauważa, przekuwa w historie, które po prostu mają nas rozśmieszyć. Oprócz występów na żywo ceni sobie mrówczą pracę w zaciszu, bo bardzo lubi pisać, najchętniej sztuki teatralne, ale też spektakle z piosenkami, właściwie jest w stanie odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie i popełnić  tekst na dowolny temat(wyłączając pochwały złoczyńców i teksty, którym przyświecają złe intencje rzecz jasna). Tym razem odpowie na nasze zapotrzebowanie na śmiech, a że lubi wytrawne wino…to z chęcią dotrzymamy mu towarzystwa po występie.

fot. M. Bednarek OKIEM MEG

Artyści:

Tomasz Jachimek
Data:
17/10/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
70
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
24/2/2024

THE TRICK Rotowski&Słomka - spektakl z elementami iluzji

Na ile trik powstaje w dłoniach iluzjonisty, a na ile w głowach widzów? Jak umiejętnie oszukiwać zmysły? Jak kontrolować uwagę i usypiać czujność? Czy łatwiej jest zwodzić oko czy mózg? Odpowiedzią na te pytania jest ,,The Trick”. Połączenie teatru, pokazu iluzji, stand-upu, a nawet kabaretu, które przygotowali Wojciech Rotowski i Roman Słomka. Spektakl demaskuje sztuczki i otwiera oczy na manipulacyjne pułapki jakie czekają na nas każdego dnia.

25/2/2024

Musical PINOKIO | Białostocka Akademia Musicalowa - spektakl familijny

Nie Teatr zaprasza na niezwykłą produkcję Białostockiej Akademii Musicalowej. "Pinokio" to piękna, pouczająca historia, którą dzieciom opowiedzą....dzieci, czyli najmłodsi słuchacze Akademii. Zapraszamy na rodzinne spotkanie w Nie Teatrze.

25/2/2024

MAGDA UMER - Bezsenna noc

Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem sprawiło, że w latach 70-tych ubiegłego stulecia śpiewane przez nią piosenki stały się przebojami, a Agnieszka Osiecka mawiała, że jej wykonania wprawiają publikę niemal w hipnozę. Magda Umer, jak sama mówi „opowiada piosenki”. Tym razem usłyszymy te, które znalazły się przede wszystkim na płycie „Bezsenna noc”. Artystce 25 lutego towarzyszyć będzie Bohdan Hołownia.