17/10/21

godz.

19:00

Tomasz Jachimek

17/10/21

godz.

19:00

Tomasz Jachimek

kup bilety

Tomasz Jachimek to osobowość sceniczna o wielu talentach. Jego poczucie humoru i doświadczenie sceniczne wprawi nas nie tylko w dobry nastrój, ale przyniesie też zdziwienia i zachwyty.

Tomasz Jachimek – z perspektywy dzisiejszego młodego widza człowiek przedpotopowy, bo zaczynał swoją sceniczną działalność, gdy występy załatwiało się przez telefon stacjonarny. Długa kariera, która jest mu niewątpliwie pisana, pozwala na znakomite czucie tematów, współczesnych i tych, które powracają niczym reminescencje minionego, a tak naprawdę wciąż są aktualne. Od zawsze świetnie czuł się sam ze sobą na scenie, a więc można by rzec był stand uperem, zanim ten termin wszedł do użycia. Świetny obserwator, który to co widzi i zauważa, przekuwa w historie, które po prostu mają nas rozśmieszyć. Oprócz występów na żywo ceni sobie mrówczą pracę w zaciszu, bo bardzo lubi pisać, najchętniej sztuki teatralne, ale też spektakle z piosenkami, właściwie jest w stanie odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie i popełnić  tekst na dowolny temat(wyłączając pochwały złoczyńców i teksty, którym przyświecają złe intencje rzecz jasna). Tym razem odpowie na nasze zapotrzebowanie na śmiech, a że lubi wytrawne wino…to z chęcią dotrzymamy mu towarzystwa po występie.

fot. M. Bednarek OKIEM MEG

Artyści:

Tomasz Jachimek
Data:
17/10/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu
70
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
Dorota Miśkiewicz - wokalistka jazzowa i Henryk Miśkiewicz - saksofonista jazzowy. Światło reflektora pada na nich z góry. Henryk trzyma saksofon.
8/10/2021

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

Koncert „Nasza Miłość” otworzy uroczyście Nie Teatr. Chcemy, abyście się zakochali w nowym miejscu, a pomoże w tym jedyny w swoim rodzaju rodzinny duet: Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz.

Aktorka Katarzyna Zielińska - Jaworska. W ustach balon z gumy balonowej. Na głowie kolorowy kaptur.
9/10/2021

Rewolucja balonowa

Co tak naprawdę pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych? Kolorowe produkty w sklepach? Mydełko Fa? Koło Fortuny? Stana Tymińskiego? A może po prostu smak gumy balonowej?

Satyryk i stand uper Krzysztof Skiba. Stoi na dachu w czapce z daszkiem. Trzyma za poły kurtki. W tle dźwigi stoczniowe.
10/10/2021

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego.