26/5/23

godz.

19:00

TWOJA MAĆ! - One Woman Show na Dzień Matki

26/5/23

godz.

19:00

TWOJA MAĆ! - One Woman Show na Dzień Matki

kup bilety


Karolina Piechota - matka i aktorka, odważnie obnaża własną frustrację związaną z nową sytuacją życiową. Kpiną i autoironią detonuje bombę, jaką jest temat macierzyństwa. Bezczelnie nakłuwa balon politycznej poprawności. Zapraszamy wszystkie matki, kobiety, superbohaterki na granicy obłędu na One Woman Show. Śmiejmy się, by nie zwariować!‍ A w Dniu Matki to świetna okazja, by spędzić wieczór z mamą lub córką i spojrzeć na siebie po spektaklu z czułością i zrozumieniem.

"Jeżeli ktoś mnie spyta, jaka jest moja najmocniejsza strona, bez zawahania odpowiem „sutki”. Sutki, które wytrzymały karmienie, wytrzymają wszystko. Sutki karmiącej są jak John McCain. Gdyby banda Wietnamczyków wzięły je na przesłuchanie te nie pisnęłyby ani słówkiem, zaśmiały się i splunęły im w twarz mlekiem.”

To zapowiada monolog matki z krwi i kości! I rzeczywiście monodram Karoliny Piechoty jest do bólu szczery, ale jednocześnie bezczelnie zabawny. Czy pierwsze miesiące po porodzie to nie jest prawdziwa walka o przetrwanie? Czy ciało postciężarnej nie jest bolesną parodią figury sprzed ciąży? Jest, mać!

Z relacji widzek:

  • „Trafiła Pani w sedno. Była to chwila refleksji w pędzie życia”
  • „przegenialne i w punkt”
  • „przezabawna i do bólu prawdziwa opowieść. Mój pierwszy pandemiczny głód teatralny został zaspokojony”
  • „Szczery do bólu, oddzierający macierzyństwo z różowych barw, dający do myślenia i przede wszystkim bardzo zabawny i świetnie zagrany monodram @karolina_piechota.official […] Brawo! Mistrzostwo! Cudowny pomysł, czułam się jak widz wyjątkowy na specjalnym pokazie”

matka sukcesu: Karolina Piechota

ojciec sukcesu: Kuba Rużyłło

ojciec chrzestny: Adam Nalepa

Artyści:

Karolina Piechota
Data:
26/5/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
60
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
18/4/2024

HANNA BANASZAK - Stoję na Tobie ziemio

18 kwietnia zapraszamy na kameralne spotkanie - rozmowę z Hanną Banaszak, ilustrowane piosenkami. Artystka, która rozpoczęła swoją artystyczną drogę pod koniec lat 70-tych nie ustaje w poszukiwaniu wiarygodnych i różnorodnych form artystycznych. Dbałość względem słowa czynią ją niezrównaną i konsekwentną interpretatorką polskiej poezji. Spełnia się śpiewając zarówno do muzyki Mozarta, Vivaldiego czy Gershwina, jak i Satanowskiego, Metheny’ego czy Preisnera. Rozległe horyzonty i pasje Hanny Banaszak odkryjemy podczas wspólnego spotkania w Nie Teatrze.

19/4/2024

EWELINA FLINTA - koncert

Ewelina Flinta - artystka o charyzmatycznym głosie, której płyta „Przeznaczenie" w niecałe pół roku pokryła się złotem - wraca na scenę muzyczną. Słowa i kompozycje tym razem dedykowane są przede wszystkim kobietom. Ewelina Flinta z materiałem z nowej płyty zachwyci nas 19 kwietnia.

20/4/2024

SEKS DLA OPORNYCH - spektakl | Teatr TeTaTeT

„Seks dla opornych” to nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych. Zapraszamy na mądry, obfitujący w błyskotliwe dialogi spektakl o życiu, który jednocześnie wzrusza i bawi do łez.