3/12/22

godz.

19:00

Tymon Tymański One Man Show + Święci

3/12/22

godz.

19:00

Tymon Tymański One Man Show + Święci

kup bilety

One Man Show to solowy, koncertowy projekt Tymona Tymańskiego prezentujący szereg jego artystycznych dokonań. W trakcie koncertu Tymon prezentuje swoje autorskie projekty jak również mierzy się z twórczością swoich idoli - legendarnej grupy The Beatles.

Tymon Tymański to osobna karta historii polskiej muzyki. Nie dziwi, że jego biografia nosi tytuł "ADHD". Od szkoły podstawowej jest liderem kolejnych formacji muzycznych, które inicjuje. Jest współtwórcą oryginalnego nurtu w muzyce, który nazywamy yassem, łączącego muzykę improwizowaną, jazz, punk, rock, nawet folk. Miłość, Kury, Tymon&The Transistors - każdy z tych kilku najważniejszych projektów Tymona zostawił znaczący ślad w słuchaczach, a spotkanie osobiste z Tymonem w formule One Man Show będzie równie niezapomniane, oryginalne, przewrotne, zabawne i na pewno bardzo alternatywne :)

Występ Tymona będzie supprotował białostocki zespół Święci. Grają równie alternatywnie, na pograniczu rocka, punku, nawet reggae, ale co najważniejsze, podobnie jak Tymon nie stronią od komentowania otaczającej nas rzeczywistości.

Artyści:

Tymon Tymański
Święci
Data:
3/12/2022
Czas trwania: około
100
min
Cena biletu:
75
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
18/8/2022

Letnie granie: Shota Adamashvili

Shota Adamashvili to songwriter z Gruzji, któremu najbliżej chyba do muzyki country. Dzięki popularności, którą zdobył uczestnicząc w telewizyjnym show The Voice zagrał już niezliczoną ilość koncertów, a podróżując po świecie ze swoją gitarą zdobywa serca słuchaczy, zarówno w kameralnych miejscach, jak nasz taras, jak i na dużych, festiwalowych scenach.

26/8/2022

Letnie granie: Arturo El Polaco Flamenco Trio

Arturo El Polaco Muszyński to gitarzysta i lidera grupy LOS PAYOS skupiającej najwybitniejszych artystów z kręgu sztuki flamenco. W cyklu letnich koncertów usłyszymy go w projekcie FLAMENCO TRIO. Obok niego na scenie pojawi się znakomity hiszpański śpiewak Rubin de La Ana oraz kubański trębacz Alexis Valles Delisle. Trójka przyjaciół zabierze słuchaczy na wspaniałą muzyczną podróż inspirowaną kulturą Andaluzji, gdzie nie zabraknie latynoskich wpływów.

27/8/2022

Joga na tarasie - sesja poranna

Druga, tym razem poranna sesja jogi na tarasie Nie Teatru, która wspaniale dopełni letni program na naszym tarasie koncertowym. 27 sierpnia spotkamy się tam na wyjątkowych zajęciach jogi.