3/12/22

godz.

19:00

Tymon Tymański One Man Show + Święci

3/12/22

godz.

19:00

Tymon Tymański One Man Show + Święci

kup bilety

One Man Show to solowy, koncertowy projekt Tymona Tymańskiego prezentujący szereg jego artystycznych dokonań. W trakcie koncertu Tymon prezentuje swoje autorskie projekty jak również mierzy się z twórczością swoich idoli - legendarnej grupy The Beatles.

Tymon Tymański to osobna karta historii polskiej muzyki. Nie dziwi, że jego biografia nosi tytuł "ADHD". Od szkoły podstawowej jest liderem kolejnych formacji muzycznych, które inicjuje. Jest współtwórcą oryginalnego nurtu w muzyce, który nazywamy yassem, łączącego muzykę improwizowaną, jazz, punk, rock, nawet folk. Miłość, Kury, Tymon&The Transistors - każdy z tych kilku najważniejszych projektów Tymona zostawił znaczący ślad w słuchaczach, a spotkanie osobiste z Tymonem w formule One Man Show będzie równie niezapomniane, oryginalne, przewrotne, zabawne i na pewno bardzo alternatywne :)

Występ Tymona będzie supprotował białostocki zespół Święci. Grają równie alternatywnie, na pograniczu rocka, punku, nawet reggae, ale co najważniejsze, podobnie jak Tymon nie stronią od komentowania otaczającej nas rzeczywistości.

Artyści:

Tymon Tymański
Święci
Data:
3/12/2022
Czas trwania: około
120
min
Cena biletu:
75
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
9/12/2022

Jantar/Krawczyk - premiera muzyczna

Pomysł na ten recital wziął się ze zwykłej, a może niezwykłej ciekawości. Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

10/12/2022

SOKRATES - Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski

Współczesny Sokrates pojawia się nagle w pracowni rzeźbiarki, która…właśnie pracuje nad jego rzeźbą. Tak jak jego pierwowzór, dzisiejszy młody Sokrates rozmawia tylko za pomocą pytań, wpędzając rozmówczynię w liczne pułapki. Jak zwykle u Joanny Szczepkowskiej dużo humoru przeplata się z głęboką refleksją i wzruszeniem

11/12/2022

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ na bis!

Krzysztof Daukszewicz to śpiewający satyryk jedyny w swoim rodzaju, dlatego nie dziwi nas, że październikowe wydarzenie tak szybko się wyprzedało. Nasz gość dał się namówić na dodatkową wizytę w Nie Teatrze! STARE and NOWE to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.