21/5/23

godz.

18:00

YOUTH NOVELS - koncert

21/5/23

godz.

18:00

YOUTH NOVELS - koncert

kup bilety

Zespół Youth Novels to duet wokalistki Anny Babrakowskiej i gitarzysty Emila Nowaka. Ich unikalne brzmienie łączy szeroko pojętą alternatywę z akustycznymi kompozycjami i hipnotyzującymi ambientowymi dźwiękami. Ich ostatnia EPka „Blue” to zbiór pięknych utworów potwierdzających niezwykłą muzykalność duetu, a do tego wachlarz gości: Frank Wiedemann, Niklas Paschbourg czy Iwona Skwarek. Ten fenomenalny duet usłyszmy 21 maja w Nie Teatrze.

Youth Novels występowali na znanych polskich festiwalach: Open’er, OFF Festival, Spring Break i Męskie Granie, a także jako support dla takich artystów jak Oh Wonder, Father John Misty, Seafret czy Hooverphonic. Ich utwory pojawiły się w popularnych serialach, „Zachowaj Spokój” (Netlifix) i „Pod Powierzchnią” (TVN). Zespół ma na swoim koncie świetnie przyjęte EPki i single, m.in. „What If”, „Woman” (z ponad 1,5 milionem odtworzeń na Spotify) i „Skin Rework”, wyprodukowany przez Sama Thompsona (The XX, Ellie Goulding) i nagrany w znanym Air Studios, a także „Hands” stworzony we współpracy z holenderskim producentem Ferrym Corstenem (FERR). Najnowsza EPka „Blue” pokazuje niezwykłe umiejętności muzyczne zespołu, w tym elektryzujące „The Moon” z udziałem Iwony Skwarek i urzekające „Blue Rework” autorstwa Niklasa Paschburga. 24 lutego premierę miał singiel 2NITE z gościnnym udziałem Franka Widemanna, co zapowiada jeszcze więcej muzycznych niespodzianek od tego utalentowanego duetu.

Bilety: 39 zł/ w dniu koncertu 49 zł

Artyści:

Youth Novels
Data:
21/5/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
39
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
24/3/2023

THE BEST OF AGA ZARYAN

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, to kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Najlepsze, najbardziej lubiane przez słuchaczy i samą artystkę utwory usłyszymy na scenie Nie Teatru 24 marca.

25/3/2023

ZALIA - koncert promujący płytę "kocham i tęsknię"

W zeszłym roku odwiedziła takie festiwale jak Opener czy Orange Warsaw, a w sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu „Letnie granie”, teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię". 25 marca odwiedzi nas ZALIA!

26/3/2023

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu - JAN JURKOWSKI i JOANNA SZCZEPKOWSKA

Joanna Szczepkowska z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru pokaże widzom Nie Teatru, jaki teatr jej się naprawdę podoba. „Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu” to zderzenie dwóch światów: dojrzałej kobiety, która świadomie zdecydowała się na samotność i młodego, goniącego za sukcesem muzyka. Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski w sztuce pełnej niebanalnego humoru.