13/11/21

godz.

20:00

Za rok o tej samej porze

13/11/21

godz.

20:00

Za rok o tej samej porze

kup bilety

Olga Bończyk i Piotr Gąsowski opowiedzą historię, która po prostu może się przydarzyć, a jej przebieg może nas zaskoczyć. Sprawdźmy, który wariant życiowego scenariusza odegrają?

Przypadkowe spotkania często zmieniają nasze życie na zawsze. Tak stało się w przypadku bohaterów „Za rok o tej samej porze”. Spotkali się raz, a wzajemna fascynacja była tak wielka, że postanowili spotkać się w tym samym miejscu za rok. Wytrwali w tym oczekiwaniu. On jest świetnie zapowiadającym się biznesmenem, a jego małżeństwo nie jest na tyle złe, by z niego zrezygnować. Ona ma męża i dzieci. Co ich ku sobie pcha i sprawia, że relacja trwa już ponad 20 lat? Sprawdźmy właśnie w Nie Teatrze, teatrze intymnym i kameralnym, idealnym, by przyjrzeć się tym dwojgu pełnokrwistym bohaterom, którym charakter nadali znakomici aktorzy: Olga Bończyk i Piotr Gąsowski.

Hit prosto z Broadway’u autorstwa Bernarda Slade’a w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza to nie tylko zgrabna komedia, ale też podróż przez prawie 30 lat amerykańskiej kultury, z jej modą, muzyką, filmami, a także zmieniającą się rzeczywistością polityczną i mentalnością.

Za rok o tej samej porze

  • Autor: Bernard Slade
  • Tłumaczenie: Antoni Marianowicz
  • Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz
  • Scenografia: Wojciech Stefaniak
  • Kostiumy: Sylwester Krupiński
  • Opracowanie muzyczne: Maciej Makowski
  • Multimedia: Adam Grzybowski

Artyści:

Olga Bończyk
Piotr Gąsowski
Data:
13/11/2021
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu
120
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
Dorota Miśkiewicz - wokalistka jazzowa i Henryk Miśkiewicz - saksofonista jazzowy. Światło reflektora pada na nich z góry. Henryk trzyma saksofon.
8/10/2021

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

Koncert „Nasza Miłość” otworzy uroczyście Nie Teatr. Chcemy, abyście się zakochali w nowym miejscu, a pomoże w tym jedyny w swoim rodzaju rodzinny duet: Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz.

Aktorka Katarzyna Zielińska - Jaworska. W ustach balon z gumy balonowej. Na głowie kolorowy kaptur.
9/10/2021

Rewolucja balonowa

Co tak naprawdę pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych? Kolorowe produkty w sklepach? Mydełko Fa? Koło Fortuny? Stana Tymińskiego? A może po prostu smak gumy balonowej?

Satyryk i stand uper Krzysztof Skiba. Stoi na dachu w czapce z daszkiem. Trzyma za poły kurtki. W tle dźwigi stoczniowe.
10/10/2021

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego.