13/11/21

godz.

20:00

Za rok o tej samej porze

13/11/21

godz.

20:00

Za rok o tej samej porze

kup bilety

Olga Bończyk i Piotr Gąsowski opowiedzą historię, która po prostu może się przydarzyć, a jej przebieg może nas zaskoczyć. Sprawdźmy, który wariant życiowego scenariusza odegrają?

Przypadkowe spotkania często zmieniają nasze życie na zawsze. Tak stało się w przypadku bohaterów „Za rok o tej samej porze”. Spotkali się raz, a wzajemna fascynacja była tak wielka, że postanowili spotkać się w tym samym miejscu za rok. Wytrwali w tym oczekiwaniu. On jest świetnie zapowiadającym się biznesmenem, a jego małżeństwo nie jest na tyle złe, by z niego zrezygnować. Ona ma męża i dzieci. Co ich ku sobie pcha i sprawia, że relacja trwa już ponad 20 lat? Sprawdźmy właśnie w Nie Teatrze, teatrze intymnym i kameralnym, idealnym, by przyjrzeć się tym dwojgu pełnokrwistym bohaterom, którym charakter nadali znakomici aktorzy: Olga Bończyk i Piotr Gąsowski.

Hit prosto z Broadway’u autorstwa Bernarda Slade’a w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza to nie tylko zgrabna komedia, ale też podróż przez prawie 30 lat amerykańskiej kultury, z jej modą, muzyką, filmami, a także zmieniającą się rzeczywistością polityczną i mentalnością.

Za rok o tej samej porze

  • Autor: Bernard Slade
  • Tłumaczenie: Antoni Marianowicz
  • Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz
  • Scenografia: Wojciech Stefaniak
  • Kostiumy: Sylwester Krupiński
  • Opracowanie muzyczne: Maciej Makowski
  • Multimedia: Adam Grzybowski

Artyści:

Olga Bończyk
Piotr Gąsowski
Data:
13/11/2021
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
120
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.