13/11/21

godz.

20:00

Za rok o tej samej porze

13/11/21

godz.

20:00

Za rok o tej samej porze

kup bilety

Olga Bończyk i Piotr Gąsowski opowiedzą historię, która po prostu może się przydarzyć, a jej przebieg może nas zaskoczyć. Sprawdźmy, który wariant życiowego scenariusza odegrają?

Przypadkowe spotkania często zmieniają nasze życie na zawsze. Tak stało się w przypadku bohaterów „Za rok o tej samej porze”. Spotkali się raz, a wzajemna fascynacja była tak wielka, że postanowili spotkać się w tym samym miejscu za rok. Wytrwali w tym oczekiwaniu. On jest świetnie zapowiadającym się biznesmenem, a jego małżeństwo nie jest na tyle złe, by z niego zrezygnować. Ona ma męża i dzieci. Co ich ku sobie pcha i sprawia, że relacja trwa już ponad 20 lat? Sprawdźmy właśnie w Nie Teatrze, teatrze intymnym i kameralnym, idealnym, by przyjrzeć się tym dwojgu pełnokrwistym bohaterom, którym charakter nadali znakomici aktorzy: Olga Bończyk i Piotr Gąsowski.

Hit prosto z Broadway’u autorstwa Bernarda Slade’a w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza to nie tylko zgrabna komedia, ale też podróż przez prawie 30 lat amerykańskiej kultury, z jej modą, muzyką, filmami, a także zmieniającą się rzeczywistością polityczną i mentalnością.

Za rok o tej samej porze

  • Autor: Bernard Slade
  • Tłumaczenie: Antoni Marianowicz
  • Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz
  • Scenografia: Wojciech Stefaniak
  • Kostiumy: Sylwester Krupiński
  • Opracowanie muzyczne: Maciej Makowski
  • Multimedia: Adam Grzybowski

Artyści:

Olga Bończyk
Piotr Gąsowski
Data:
13/11/2021
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
120
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.