2/12/23

godz.

19:00

Zakochani grafomani | MAŁGORZATA BOGDAŃSKA i MAREK KOTERSKI czyli duet małżeński

2/12/23

godz.

19:00

Zakochani grafomani | MAŁGORZATA BOGDAŃSKA i MAREK KOTERSKI czyli duet małżeński

kup bilety

„Kocham i nienawidzę” to koncert a capella, spektakl i performens w jednym. Filmowe małżeństwo, czyli Małgorzata Bogdańska i Marek Koterski, postanowili stworzyć słowno-wokalną wypowiedź o uczuciach i o tym, co nas i ich jako widzów może zwyczajnie obchodzić, a po występie zapraszają na rozmowę.

Małgorzata Bogdańska i Marek Koterski to znane filmowe małżeństwo. Ona – aktorka, on – reżyser. Artyści zaprezentują publiczności występ wokalny a capella pt. „Kocham i nienawidzę”. Będzie to 11 piosenek do tekstów Marka Koterskiego i muzyki Andrzeja Korzyńskiego, Arka Grochowskiego, Małgorzaty Bogdańskiej i Marka Koterskiego.

Artyści o projekcie:

„Sam nie bardzo wiem – jak to się stało, ale chyba – po prostu –w pewnym momencie poczuliśmy z Małgosią, że aby życie miało sens, potrzebujemy– obok miłości – także odrobiny twórczości na co dzień. Zaczęliśmy więc sobie śpiewać a capella moje piosenki wydane w tomie „Kocham i nienawidzę”. I tak utworzyliśmy duet małżeński „Zakochani grafomani”.

„Kiedy idziemy na występ wokalny, chcielibyśmy, żeby nam się tego dobrze słuchało, żeby nas to obchodziło, żeby mieć ochotę jeszcze raz to usłyszeć. Życzymy Państwu i sobie spełnienia tych oczekiwań. Ale – niezależnie od tego jak Państwo odbiorą nasz występ – my go traktujemy jako jedną, słowno-wokalną wypowiedź o uczuciach".

Po występie zapraszamy naspotkanie z artystami.

Występ dla widzów 16+

Artyści:

Małgorzata Bogdańska i Marek Koterski
Data:
2/12/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
85
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
23/9/2023

Audiencja III czyli Raj Eskimosów - spektakl | Marcel Wiercichowski i Katarzyna Michalska

"Piszę sztuki dla marzycieli(...)" - mawiał autor "Raju Eskimosów", jeden z najbardziej odkrywczych współczesnych dramaturgów polskich. „ Audiencja III czyli Raj Eskimosów” powstała w 1964 roku, ale w dowcipny sposób zderza ludzi i sytuację, co czyni ją ponadczasową. Na scenie zobaczymy Marcela Wiercichowskiego, który uwiódł nas swoją rolą w spektaklu „El Credito” oraz Katarzynę Michalską, która spotka się z nami po raz pierwszy. Oboje po mistrzowsku opanowali technikę improwizacji, która obecna będzie w grze aktorskiej i muzycznej tej dwójki aktorów.

24/9/2023

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ

Krzysztof Daukszewicz stale aktualizuje zasób swoich piosenek i dowcipów, a ma ich pewnie setki. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.

29/9/2023

MARTYNA JAKUBOWICZ - koncert "Dobrze"

Z okazji 40-lecia wydania debiutanckiej płyty „Maquillage” Martyna Jakubowicz wyrusza w trasę „Dobrze”. Jak to dobrze, że odwiedzi nas w Nie Teatrze! Intymna atmosfera i subiektywny wybór utworów wydanych dotychczas na 15 płytach sprawią, że w towarzystwie artystki i zaproszonych przez nią muzyków poczujemy się wyjątkowo.