2/12/23

godz.

19:00

Zakochani grafomani | MAŁGORZATA BOGDAŃSKA i MAREK KOTERSKI czyli duet małżeński

2/12/23

godz.

19:00

Zakochani grafomani | MAŁGORZATA BOGDAŃSKA i MAREK KOTERSKI czyli duet małżeński

kup bilety

„Kocham i nienawidzę” to koncert a capella, spektakl i performens w jednym. Filmowe małżeństwo, czyli Małgorzata Bogdańska i Marek Koterski, postanowili stworzyć słowno-wokalną wypowiedź o uczuciach i o tym, co nas i ich jako widzów może zwyczajnie obchodzić, a po występie zapraszają na rozmowę.

Małgorzata Bogdańska i Marek Koterski to znane filmowe małżeństwo. Ona – aktorka, on – reżyser. Artyści zaprezentują publiczności występ wokalny a capella pt. „Kocham i nienawidzę”. Będzie to 11 piosenek do tekstów Marka Koterskiego i muzyki Andrzeja Korzyńskiego, Arka Grochowskiego, Małgorzaty Bogdańskiej i Marka Koterskiego.

Artyści o projekcie:

„Sam nie bardzo wiem – jak to się stało, ale chyba – po prostu –w pewnym momencie poczuliśmy z Małgosią, że aby życie miało sens, potrzebujemy– obok miłości – także odrobiny twórczości na co dzień. Zaczęliśmy więc sobie śpiewać a capella moje piosenki wydane w tomie „Kocham i nienawidzę”. I tak utworzyliśmy duet małżeński „Zakochani grafomani”.

„Kiedy idziemy na występ wokalny, chcielibyśmy, żeby nam się tego dobrze słuchało, żeby nas to obchodziło, żeby mieć ochotę jeszcze raz to usłyszeć. Życzymy Państwu i sobie spełnienia tych oczekiwań. Ale – niezależnie od tego jak Państwo odbiorą nasz występ – my go traktujemy jako jedną, słowno-wokalną wypowiedź o uczuciach".

Po występie zapraszamy naspotkanie z artystami.

Występ dla widzów 16+

Artyści:

Małgorzata Bogdańska i Marek Koterski
Data:
2/12/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
85
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.