15/12/2023 13:29

Show karnawałowe i koktajl w paryskim stylu!

10 lutego zabieramy Was prosto do Moulin Rouge. Słynna paryska mekka rewii, kabaretu i burleski znajdzie swoje odzwierciedlenie na scenie Nie Teatru, a Show Burlesque Dance & Live Band zostaną z nami dłużej, by bawić nas podczas muzycznego koktajlu.

W Moulin Rouge zabawa nie ma końca. W Nie Teatrze także, dlatego w karnawale wraz z Show Burlesque Dance&Live Band zapraszamy na kabaret, najlepszą burleskę i musical z widowiskowymi numerami do muzyki na żywo! Zabieramy Was do Francji w erę rewii, pereł, diamentów, piór, wyrazistego stroju i makijażu. Can Can i zmysłowy chair dance, pełne ekspresji show już 10 lutego, a po widowisku muzyczny koktajl w paryskim stylu.

Gwiazdami tego wyjątkowego wieczoru będą: Lillet L’amour -performerka, miss piękności, balerina i showgirl. Po wielu latach treningu tańca klasycznego, odnalazła wolność w tworzeniu sztuki uwodzenia. Jej pokazy łączą technikę, grację i elegancję. Lillet L’amour zdobyła koronę królowej na European Queen of Burlesque w Zurychu oraz utytułowaną Miss Warszawy 2022. Nowe numery, nowe aranżacje, piękne kostiumy, barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz wokalno-taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna na band w wykonaniu Sebastiana Łobosa, z kontrabasem, perkusją, saksofonem, pianinem i dodającymi dramatyzmu skrzypcami!

Więcej szczegółów na stronie wydarzenie w repertuarze

Inne aktualności

zobacz wszystkie
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej
19/10/2023 11:38

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej
6/9/2023 11:41

RODZIC W TEATRZE - przyjdź na spektakl, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Przyjdź na wydarzenie do Nie Teatru, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w naszym kreatywnym Przytulisku! Na wydarzenia 7 i 8 października oraz 26 listopada możesz zabrać swoją pociechę i obejrzeć spektakl wiedząc, że jest tuż obok pod czujną opieką.

Czytaj więcej