NIErepertuar

Archiwum wydarzeń
November
12
Friday
godz.
20:00

10 sekretów Marilyn Monroe

Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie…

November
13
Saturday
godz.
20:00

Za rok o tej samej porze

Olga Bończyk i Piotr Gąsowski opowiedzą historię, która po prostu może się przydarzyć, a jej przebieg może nas zaskoczyć. Sprawdźmy, który wariant życiowego scenariusza odegrają?

November
14
Sunday
godz.
19:00

Katarzyna Pakosińska

Magnetyzm, wdzięk, urok osobisty to atuty, które bez mrugnięcia okiem wykorzystuje Katarzyna Pakosińska. Na poziomie intelektualnym często za to puszcza do nas oko. Tak duże jak "Oko w pończosze", nowy recital, który przywiezie do Białegosotku.

November
19
Friday
godz.
17:30
20:00

Joanna Kołaczkowska

Joanna Kołaczkowska w koncertowej formie będzie uwodzić widzów Nie Teatru.

November
20
Saturday
godz.
20:00

Joanna Szczepkowska

Joanna Szczepkowska w swoim słynnym, autorskim monodramie "Goła baba". Od 1997 artystka konfrontuje w spektaklu dwa skrajne oblicza sztuki. Jej ciągła czujność i obserwacja rzeczywistości powoduje, że spektakl mimo upływu czasu jest niezwykle aktualny.

November
21
Sunday
godz.
19:00

Improskład

Dobra improwizacja to klucz do sukcesu. Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski, współtwórcy nieistniejącego juz Kabaretu Limo, zbudowali na niej show nie do podrobienia.

November
26
Friday
godz.
20:00

Piaf-Greco-Aznavour śpiewa Yaga Kowalik

Piosenka francuska ma w sobie ponadczasowy urok i temperament, który ucieleśniają jego wykonawcy. Yaga Kowalik to wybitna polska interpretatorka francuskich klasyków. Kobieta z niezwykłą pasją i miłością do kultury francuskiej.

November
27
Saturday
godz.
20:00

Scenariusz dla trzech aktorów

Są dzieła sceniczne, które się nie starzeją, a treścią wypełnia je sceniczne doświadczenie znakomitych aktorów i jednocześnie improwizatorów. Mistrzowskie trio: Jan Peszek, Mikołaj Grabowski i Andrzej Grabowski zahipnotyzują białostocką publiczność. Zapraszamy na spektakl jubileuszowy z okazji XXXV-lecia obecności na polskich scenach.

November
28
Sunday
godz.
19:00

Ewa Błachnio i Michał Pałubski

Piorunująca mieszanka osobowości i poczucia humoru. Stand up z udziałem dwójki doświadczonych i twórczo wyzwolonych artystów komediowych.

December
3
Friday
godz.
20:00

Chłopcy Kontra Basia

W Białymstoku debiutowali razem z Halfway Festival w 2012 r. Dziś wracają, a w zanadrzu mają nową płytę. „Mrówka zombie” to zbiór opowieści niesamowitych i tajemniczych, z krajobrazem miasta w tle.

December
4
Saturday
godz.
20:00

STRYJEŃSKA. Let's dance Zofia!

Żyć aż po granice obłędu. To najkrótszy opis losów Zofii Stryjeńskiej, wybitnej artystki, która rozdarta była między pragnieniem bycia wolną, nieograniczoną artystką a kochającą żoną i matką.

December
10
Friday
godz.
20:00

December songs

Ta muzyczna podróż rozpoczyna się w nowojorskim Central Parku, stamtąd już tylko krok do serca Białegostoku, gdzie na jednej scenie spotkają się Weronika Bochat, czyli „polska Vaiana” oraz Maciej Nerkowski, solista Opery i Filharmonii Podlaskiej.