Archiwum wydarzeń

NIE repertuar
Resetuj
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
October
8
Friday
godz.
17:30
20:00

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

Koncert „Nasza Miłość” otworzy uroczyście Nie Teatr. Chcemy, abyście się zakochali w nowym miejscu, a pomoże w tym jedyny w swoim rodzaju rodzinny duet: Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz.

October
9
Saturday
godz.
20:00

Rewolucja balonowa

Co tak naprawdę pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych? Kolorowe produkty w sklepach? Mydełko Fa? Koło Fortuny? Stana Tymińskiego? A może po prostu smak gumy balonowej?

October
10
Sunday
godz.
19:00

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego.

October
15
Friday
godz.
17:30
20:00

Kaśka Sochacka

Kaśka to trochę dziewczyna z sąsiedztwa. Nie boi się życia, podejmuje wyzwania, a życie staje się kanwą opowieści, które wyśpiewuje w piosenkach.

October
16
Saturday
godz.
20:00

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz i jej teatralno-koncertowa, jedyna w swoim rodzaju, domówka...w Nie Teatrze.

October
17
Sunday
godz.
19:00

Tomasz Jachimek

Tomasz Jachimek to osobowość sceniczna o wielu talentach. Jego poczucie humoru i doświadczenie sceniczne wprawi nas nie tylko w dobry nastrój, ale przyniesie też zdziwienia i zachwyty.

October
22
Friday
godz.
20:00

Osiecka Orientalnie

Agnieszka Osiecka to osobowość, która nie dała się zamknąć w schematy. Podobnie jej twórczość doskonale odbiera się wciąż w nowych formach. Zespół Sentido zaprasza na spotkanie z jej orientalnym obliczem.

October
27
Wednesday
godz.
09:30

Dla mnie bomba!!!

„Dla mnie bomba!!!” - to spektakl laboratorium. Główny bohater – naukowiec przy pomocy różnorodnych technik teatralnych opowiada w nim swoją nietuzinkową historię. Spektakl zdecydowanie familijny!

October
29
Friday
godz.
17:30
20:00

Silesian Tango Quintet & Kinga Rataj

„Yo Soy Maria de Buenos Aires” to porywający koncert w hołdzie Astorowi Piazolli. Z okazji 100. rocznicy urodzin kompozytora zapraszamy w niezwykle zmysłową i emocjonującą podróż muzyczną.

November
6
Saturday
godz.
20:00

Hanna Śleszyńska

Hanna Śleszyńska w fantastycznej roli Judy Garland. Wstrząsająca, zabawna i wzruszająca historia z aktorstwem na najwyższym poziomie.

November
12
Friday
godz.
20:00

Sonia Bohosiewicz - 10 sekretów Marilyn Monroe

Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie…

November
13
Saturday
godz.
20:00

Za rok o tej samej porze

Olga Bończyk i Piotr Gąsowski opowiedzą historię, która po prostu może się przydarzyć, a jej przebieg może nas zaskoczyć. Sprawdźmy, który wariant życiowego scenariusza odegrają?