NIErepertuar

Archiwum wydarzeń
Resetuj
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
December
9
Friday
godz.
20:00

Jantar/Krawczyk - premiera muzyczna

Pomysł na ten recital wziął się ze zwykłej, a może niezwykłej ciekawości. Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

December
10
Saturday
godz.
18:00

SOKRATES - Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski

Współczesny Sokrates pojawia się nagle w pracowni rzeźbiarki, która…właśnie pracuje nad jego rzeźbą. Tak jak jego pierwowzór, dzisiejszy młody Sokrates rozmawia tylko za pomocą pytań, wpędzając rozmówczynię w liczne pułapki. Jak zwykle u Joanny Szczepkowskiej dużo humoru przeplata się z głęboką refleksją i wzruszeniem

December
11
Sunday
godz.
16:00

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ na bis!

Krzysztof Daukszewicz to śpiewający satyryk jedyny w swoim rodzaju, dlatego nie dziwi nas, że październikowe wydarzenie tak szybko się wyprzedało. Nasz gość dał się namówić na dodatkową wizytę w Nie Teatrze! STARE and NOWE to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.

December
11
Sunday
godz.
12:00

Przytulisko: IDĄ ŚWIĘTA - warsztaty dla dzieci

Listy do Mikołaja wysłane? No tak, w końcu spektakl "Świąteczny list" za nami i instrukcja wysyłania zaliczona, teraz czas na samego Mikołaja i ozdoby choinkowe. Na najbliższych warsztatach w Przytulisku każdy jak zwykle przygotuje coś wyjątkowego.

December
15
Thursday
godz.
18:30

Przyszedł mężczyzna do kobiety - spektakl | Scena 11

Spektakl "Przyszedł mężczyzna do kobiety" z dnia 15 grudnia został odwołany. Zainteresowanych widzów, którzy kupili bilety za pośrednictwem strony nieteatr.pl, zapraszamy na spektakl w niedzielę 18 grudnia, w celu przerezerwowania miejsc prosimy o kontakt z biurem Nie Teatru pod nr 667 922 939. Organizator wydarzenia: www.scena11.pl

December
16
Friday
godz.
17:30
20:00

Świąteczne opowieści - Edyta Krzemień i Damian Aleksander

Kolędy, pastorałki i świąteczne przeboje w interpretacji znakomitego duetu usłyszymy w koncercie „Świąteczne opowieści”. W ten magiczny klimat przeniosą nas 16 grudnia Edyta Krzemień i Damian Aleksander.

December
17
Saturday
godz.
19:00

MIKOŁAJ GRABOWSKI - DZIENNIKI na podstawie Gombrowicza

„Gombrowicz wtargnął do mojego życia niejako szturmem… - relacjonuje aktor i reżyser Mikołaj Grabowski, - jest jedną z najważniejszych postaci, jakie pojawiły się na mojej artystycznej drodze”. Fascynacja Gombrowiczem doprowadziła do scenicznej konfrontacji – dzieł literata z kunsztem i warsztatem znakomitego artysty, którą będziemy wspólnie oglądać w Nie Teatrze. Mikołaj Grabowski i „Dzienniki” już w grudniu!

December
17
Saturday
godz.
11:00
13:00

Urodziny Elsy, czyli bal księżniczek

Teatr Scena 11 zaprasza na muzyczny spektakl dla dzieci „ Urodziny Elsy, czyli bal księżniczek”.

December
18
Sunday
godz.
14:00
16:00

Muzyka Łączy: ŚWIĄTECZNY KONCERT RODZINNY

Jak brzmią Święta w różnych zakątkach świata? Zabierzemy Was w podróż dookoła świata i pokażemy, jakiej muzyki słucha się w okresie Świąt. Dowiecie się, czym inspirowali się kompozytorzy tworząc swoje zimowe utwory. A wszystko to w rodzinnej, przyjaznej atmosferze.

December
18
Sunday
godz.
18:30

Przyszedł mężczyzna do kobiety - spektakl | Scena 11

"Przyszedł mężczyzna do kobiety” to wzruszająca komedia o miłości. Na scenie: Viola Arlak i Tadeusz Chudecki. Organizator: Scena 11

December
30
Friday
godz.
17:30

Babski Kabaret, czyli OLD SPICE GIRLS

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Emilia Krakowska, Barbara Wrzesińska oraz Lidia Stanisławska.

December
31
Saturday
godz.
19:00

FIESTA IBERICA! - koncert sylwestrowy

W sylwestrowy wieczór Nie Teatr zaprasza na koncert pełen miłości, abyśmy w Nowy Rok weszli w pogodnych nastrojach i nasyceni muzyką z różnych zakątków świata. FIESTA IBERICA! projektu „Vasame” opowiada o miłości z rejonów Półwyspu Iberyjskiego w języku portugalskim i ladino, ale pieśni wybrzmią również w języku hebrajskim, greckim, hiszpańskim i neapolitańskim. Zaśpiewają: gwiazda fado – Kinga Rataj i specjalizująca się w pieśniach żydowskich – Urszula Makosz. Wspólnie stworzą barwny, muzyczny kalejdoskop.

January
1
Sunday
godz.
18:00

OD KATE BUSH DO ADELE - koncert noworoczny Marty Burdynowicz

Zwyciężyła XII edycję "The Voice of Poland", na co dzień można ją oglądać na deskach teatrów musicalowych w kraju, jej głos ma w sobie niezwykłą moc i otulające ciepło. Marta Burdynowicz w repertuarze popowych diw zaśpiewa w Nowy Rok w Nie Teatrze.

January
8
Sunday
godz.
18:00

AGA ZARYAN - Koncert Noworoczny

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, to kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. 8 stycznia artystka zaśpiewa niezwykle klimatyczny Koncert Noworoczny w Nie Teatrze. Zaśpiewa anglojęzyczne i polskojęzyczne piosenki ze swoich albumów. Nie zabraknie również niespodzianek muzycznych.

January
13
Friday
godz.
19:00

The Best of JAMES BOND - Sasha Strunin

"Goldeneye", "No Time To Die" czy "Skyfall", a w zasadzie każda z 11 piosenek, które usłyszycie 29 kwietnia w Nie Teatrze to hit! Zaśpiewa Sasha Strunin, niezwykle utalentowana i charyzmatyczna wokalistka, a towarzyszyć jej będą wybitni muzycy: młody, utalentowany pianista jazzowy Stanisław Pańta, zdobywca Grammy - kontrabasista Paweł Pańta oraz perkusyjne guru - Cezary Konrad.

January
14
Saturday
godz.
19:00

Nie piję, nie palę, chętnie zrobię z pani mamę

„Nie piję, nie palę, chętnie zrobi z pani mamę” – idealny tytuł na dzisiejsze czasy, czasy dystansu społecznego, czasy, gdy wychowani na zwycięzców 30-latkowie zaczynają dorastać, a życie? Okazuje się nie być bajką. Raczej bańką internetową, poza którą bardzo trudno o prawdziwe, głębokie relacje, zaufanie i wiarę w drugiego człowieka. A przecież w środku tyle marzeń i nadziei…Zapraszamy na poruszający musical.

January
15
Sunday
godz.
18:00

DIVA'S Musical Songs - Edyta Krzemień & Katarzyna Łaska

Dwie niekwestionowane divy: gwiazda musicalu Edyta Krzemień i bezsprzecznie królowa dubbingu Katarzyna Łaska, zapraszają na pierwsze taki koncert w Nie Teatrze. Połączą siły, a dla nas będzie to także ostatnie przed przerwą spotkanie z Edytą Krzemień, która jest u nas stałym gościem.

January
20
Friday
godz.
19:00

ANAWA 2.0 - koncert Macieja Lipiny

W 1973 wydana została jedyna płyta zespołu ANAWA z Andrzejem Zauchą. Do piosenek z tej płyty za namową autora muzyki Jana Kantego Pawluśkiewicza powrócił Maciej Lipina. Dał im nowe życie i choć to autorskie aranżacje - zostają w duchu lat 70-tych."Ta wiara", "Abyś czuł", "Nie przerywajcie zabawy" - odkryjcie z nami ten muzyczny świat na nowo!

January
21
Saturday
godz.
19:00

CASTING. Poczekalnia - spektakl komediowy

Jakie życie wiedzie aktor? Pławi się w luksusie czy obgryza paznokcie i zagryza zęby? Zajrzyjmy za kulisy i posłuchajmy jak o życiu aktorów opowiedział Maciej Kowalewski w swojej sztuce „CASTING. Poczekalnia”. Spotkamy tam Arkadiusza i Waldemara – w tych rolach Andrzej Popiel i dobrze nam znany już Sebastian Cybulski - oraz cały splot anegdot, legend, mitów i faktów z życia niejednego aktora.

January
22
Sunday
godz.
18:00

MATECZNIK - spektakl inspirowany twórczością Wiktora Wołkowa

Wydany w 1984 roku album "Wołkow" ze zdjęciami znakomitego fotografika i mieszkańca Supraśla stał się kanwą opowieści, którą snuje supraski Teatr Łątek. Fotografie stały się sugestywnym powodem, by stworzyć teatralną opowieść o ludzkim losie.

January
27
Friday
godz.
19:00

MEN'S WORLD - koncert | Musical Jam Live V

W zimowy wieczór zapraszamy do Men’s World! Wykreują go na scenie dwaj charyzmatyczni artyści musicalowi - Tomasz Bacajewski I Rafał Supiński. Po raz pierwszy w ramach Musical Jam Live usłyszymy męski duet. Mężczyznami pokieruje oczywiście pianistka i artystyczny duch całego cyklu – Karina Komendera.

January
28
Saturday
godz.
19:00

SHIRLEY VALENTINE | Izabela Noszczyk - spektakl

Spektakl Willy'ego Russella to monolog czterdziestoletniej „kury domowej”, świadomej straconego czasu i niezrealizowanych marzeń... Czas na przebudzenie! Izabela Noszczyk odkryje przed nami dwa światy tytułowej bohaterki.

January
29
Sunday
godz.
11:30

ŚLADY NA ŚNIEGU - spektakl familijny

Bałwanki Puch i Buch, Pani Zima oraz Pingwinki Ping i Win zapraszają na zimowisko!. Wspaniała rodzinna przygoda na sankach i w śniegu. Nawet, gdy śniegu nie będzie na zewnątrz, na scenie Nie Teatru magiczną zimę wyczaruje Teatr Bajaderka. Jak zwykle kreatywnie i mądrze.

February
3
Friday
godz.
19:00

Jantar/Krawczyk - koncert

Pomysł na ten recital wziął się ze zwykłej, a może niezwykłej ciekawości. Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

February
4
Saturday
godz.
19:00

EL CRÉDITO - spektakl komediowy | Przemysław Sadowski i Marcel Wiercichowski

Pozornie zwyczajna historia: do banku przychodzi klient, chce dostać kredyt. Jest jednak pewien problem – nie dysponuje żadnym zabezpieczeniem finansowym. Kiedy bankier definitywnie odmawia mu przyznania pożyczki, zdesperowany klient sięga pod dość nietypowy szantaż. Jaki? Nie zdradzimy, po co psuć zabawę! A będzie przednia, dzięki talentom aktorskim i komediowym zarazem pochodzącego z Podlasia Przemysława Sadowskiego oraz Marcela Wiercichowskiego.

February
5
Sunday
godz.
16:00

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ

Krzysztof Daukszewicz stale aktualizuje zasób swoich piosenek i dowcipów, a ma ich pewnie setki. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.

February
11
Saturday
godz.
19:00

ADHD i inne cudowne zjawiska - spektakl Joanny Szczepkowskiej

„ADHD i inne cudowne zjawiska – wykład nieprzewidywalny” to artystyczne spojrzenie na tzw. Deficyt Uwagi. Joanna Szczepkowska oprócz aktorstwa i literatury zajmuje się problemem ADHD u dorosłych: „Wielu tez wychodzi z tego przedstawienia widząc inaczej swoje cechy i wady najbliższych. Przede wszystkim jednak spektakl jest dobra zabawą!”

February
14
Tuesday
godz.
19:00

LOVE ACTUALLY - koncert walentynkowy

A gdyby tak walentynkowy wieczór spędzić w Nie Teatrze? Wyjątkowość tego czasu podkreślą wspaniali artyści scen musicalowych, których zaprosiliśmy na ten szczególny wieczór. Słynne piosenki miłosne z filmów i musicali zaśpiewają Ewa Łobaczewska i Maciej Pawlak.

February
18
Saturday
godz.
19:00

KONSERWA - komedia terapeutyczna

Co łączy konserwę z gabinetem psychoterapeuty? Co takiego może zdarzyć się za drzwiami gabinetu seksuologa? I co ma z tym wspólnego miś?! Prapremiera spektaklu miała miejsce 3 grudnia na VIII Festiwalu Teatralnym im. Krystyny Sienkiewicz, a już za chwilę do obejrzenia w Nie Teatrze.

February
19
Sunday
godz.
16:00

Babski Kabaret, czyli OLD SPICE GIRLS

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Emilia Krakowska, Barbara Wrzesińska oraz Lidia Stanisławska.

February
24
Friday
godz.
19:00

JAZZ BEATLES - Imienowski Jazz Set

Tomasz Imienowski, muzyk od lat zafascynowany twórczością zespołu The Beatles, po wielu sukcesach i koncertach z`agranych w całej Europie i USA postanowił zmierzyć się z twórczością swoich idoli. Jazz Beatles to projekt instrumentalny, który usłyszymy w wykonaniu Imienowski Jazz Set.

February
25
Saturday
godz.
18:00

Sekrety Panny Kazimiery - opowieść komediowa | Beata Malczewska

Aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie, Beata Malczewska, przedstawia komediową opowieść z piosenkami Teatru Loch Camelot. Brawurowo przeplata konwencję współczesną ze stylem retro dwudziestolecia międzywojennego, bawi i wzrusza wykorzystując cały arsenał środków - od komedii po dramat.