8/10/23

godz.

17:45

Rodzic w teatrze - Spektakl z Liskiem/Przytuliskiem 8 października

8/10/23

godz.

17:45

Rodzic w teatrze - Spektakl z Liskiem/Przytuliskiem 8 października

kup bilety

Spektakl z Liskiem/Przytuliskiem - bilet dla dziecka na warsztaty teatralno-plastyczne podczas monodramu komediowego Wojciecha Tremiszewskiego „Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej” 8 października 2023r.

Rozrywka dla rodzica i kreatywnie spędzony czas przez dzieci podczas zajęć teatralno-plastycznych, które poprowadzi Kasia Mikiewicz.

Zapoznaj się z Regulaminem Spektakli z Liskiem/Przytuliskiem w zakładce BILETY/REGULAMINY na stronie Nie Teatru, a następnie możesz zakupić bilet, by spędzić niezapomniany wieczór w Nie Teatrze.

Więcej o akcji w AKTUALNOŚCIACH.

 

Artyści:

Katarzyna Mikiewicz
Data:
8/10/2023
Czas trwania: około
90
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
23/9/2023

Audiencja III czyli Raj Eskimosów - spektakl | Marcel Wiercichowski i Katarzyna Michalska

"Piszę sztuki dla marzycieli(...)" - mawiał autor "Raju Eskimosów", jeden z najbardziej odkrywczych współczesnych dramaturgów polskich. „ Audiencja III czyli Raj Eskimosów” powstała w 1964 roku, ale w dowcipny sposób zderza ludzi i sytuację, co czyni ją ponadczasową. Na scenie zobaczymy Marcela Wiercichowskiego, który uwiódł nas swoją rolą w spektaklu „El Credito” oraz Katarzynę Michalską, która spotka się z nami po raz pierwszy. Oboje po mistrzowsku opanowali technikę improwizacji, która obecna będzie w grze aktorskiej i muzycznej tej dwójki aktorów.

24/9/2023

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ

Krzysztof Daukszewicz stale aktualizuje zasób swoich piosenek i dowcipów, a ma ich pewnie setki. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.

29/9/2023

MARTYNA JAKUBOWICZ - koncert "Dobrze"

Z okazji 40-lecia wydania debiutanckiej płyty „Maquillage” Martyna Jakubowicz wyrusza w trasę „Dobrze”. Jak to dobrze, że odwiedzi nas w Nie Teatrze! Intymna atmosfera i subiektywny wybór utworów wydanych dotychczas na 15 płytach sprawią, że w towarzystwie artystki i zaproszonych przez nią muzyków poczujemy się wyjątkowo.