8/10/23

godz.

17:45

Rodzic w teatrze - Spektakl z Liskiem/Przytuliskiem 8 października

8/10/23

godz.

17:45

Rodzic w teatrze - Spektakl z Liskiem/Przytuliskiem 8 października

kup bilety

Spektakl z Liskiem/Przytuliskiem - bilet dla dziecka na warsztaty teatralno-plastyczne podczas monodramu komediowego Wojciecha Tremiszewskiego „Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej” 8 października 2023r.

Rozrywka dla rodzica i kreatywnie spędzony czas przez dzieci podczas zajęć teatralno-plastycznych, które poprowadzi Kasia Mikiewicz.

Zapoznaj się z Regulaminem Spektakli z Liskiem/Przytuliskiem w zakładce BILETY/REGULAMINY na stronie Nie Teatru, a następnie możesz zakupić bilet, by spędzić niezapomniany wieczór w Nie Teatrze.

Więcej o akcji w AKTUALNOŚCIACH.

 

Artyści:

Katarzyna Mikiewicz
Data:
8/10/2023
Czas trwania: około
90
min
Cena biletu:
30
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
23/5/2024

FRANCJA ELEGANCJA - koncert przebojów muzyki francuskiej

[Wydarzenie przeniesione z 22 marca 2024]. Niezapomniane przeboje Edith Piaf, Charlesa Aznavoura, Jacquesa Brela, ale też nowe, pełne czaru aranżacje piosenek Yvesa Montanda, Pink Martini czy ZAZ czekają na Was podczas koncertu "Francja Elegancja", a z towarzyszeniem bandu i w doskonałym stylu wyśpiewa je artysta Teatru Muzycznego w Gdyni - Mateusz Deskiewicz.

24/5/2024

Historia Jakuba – spektakl Teatru Ateneum

Kim jestem, czyli „Historia Jakuba”. Monodram opowiada o życiu Wekslera-Waszkinela Romualda Jakuba. Żyjącego do dziś katolickiego księdza i doktora teologii, który już w wieku dojrzałym dowiedział się, że jest uratowanym z Holokaustu. Zawieszony pomiędzy dwoma światami, opowiada o swoim bogatym życiorysie. Łukasz Lewandowski w mistrzowski sposób opowiada historię żydowskiego księdza, wcielając się w główną postać i kilkanaście innych towarzyszących życiu Jakuba. Samotność na scenie wielkiego aktora powiększa w niezwykły sposób tragizm losu postaci.

25/5/2024

Księga Matek – spektakl

"Księga Matek" to poruszający spektakl o kobiecej codzienności, który splata realne doświadczenia z wirtualną rzeczywistością mediów społecznościowych. Aktorki - również matki - eksplorują różne wymiary macierzyństwa, balansując między oczekiwaniami a rzeczywistością. Inspiracją dla scenariusza były autentyczne historie oraz obserwacje z internetowych społeczności parentingowych. To wielogłosowa opowieść, która zachęca do refleksji nad współczesną kobiecością. Przekrocz próg Nie Teatru 25 maja i sprawdź czy Twój głos został usłyszany przez twórców spektaklu.