6/9/2023 10:33

RODZIC W TEATRZE - przyjdź na spektakl, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Przyjdź na wydarzenie do Nie Teatru, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w naszym kreatywnym Przytulisku! Na wydarzenia 7 i 8 października oraz 26 listopada możesz zabrać swoją pociechę i obejrzeć spektakl wiedząc, że jest tuż obok pod czujną opieką.

W nowym sezonie Nie Teatru, na początek w trzech terminach wydarzeń artystycznych, proponujemy rodzicom opiekę nad dziećmi. 7 i 8 października oraz 26 listopada – w tych dniach możesz się wybrać do Nie Teatru na niezapomniane wydarzenia, podczas którego zaopiekujemy się Twoim dzieckiem, bo to Spektakle z Liskiem/Przytuliskiem. Rozrywka dla rodzica i kreatywnie spędzony czas przez dzieci podczas zajęć teatralno-plastycznych, które poprowadzi Kasia Mikiewicz.

Jak to zrobić?

  • Wystarczy zakupić odpowiedni bilet opatrzony hasłem „Spektakl z Liskiem/Przytuliskiem” w dacie wydarzenia, na które się wybieracie, okazać go razem z biletem na wieczorne wydarzenie i na miejscu wypełnić formularz.
  • Dziecko można pozostawić w Przytulisku najwcześniej 15 minut przed wydarzeniem, a odebrać należy do 15 minut po wydarzeniu.
  • Ważne, aby przed zakupem zapoznać się z Regulaminem dostępnym w zakładce BILETY/REGULAMINY na stronie nieteatr.pl

Jakie wydarzenia obejmuje akcja „Rodzic w teatrze”?

Świetna rozrywka dla dorosłego widza, radość dla najmłodszych i trochę spokoju w kwestii organizacji wyjścia do teatru :)

Inne aktualności

zobacz wszystkie
6/6/2024 12:17

Co robimy latem? GRAMY! Przed nami Letnie granie vol. 3

W samym sercu miasta, na tarasie Astorii, już po raz trzeci gra letnia scena Nie Teatru! W klimatycznych okolicznościach zachodu słońca będziemy przenosić się w różne muzyczne światy. Nie zabraknie dobrego folku, alternatywnych brzmień, popu w najlepszym wydaniu, a będzie też... filmowo.

Czytaj więcej
22/3/2024 16:29

Międzynarodowy Dzień Teatru - zapraszamy do wspólnego świętowania 27 marca

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe i nieoczywiste. W naszym repertuarze odnajdziecie różne formy sceniczne i muzyczne, ale to zawsze emocje i oczekiwania naszych widzów są dla nas najważniejsze. I choć Nie Teatr skutecznie wymyka się standardowej definicji teatru, to zawsze z nieskrywaną radością obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Czytaj więcej
18/3/2024 12:43

Zmiana lokalizacji kasy Nie Teatru

Kasa oraz biuro Nie Teatru zostały przeniesione na 1. piętro budynku Astoria Business&Leisure  – jeszcze bliżej Nie Teatru!

Czytaj więcej