6/9/2023 10:33

RODZIC W TEATRZE - przyjdź na spektakl, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Przyjdź na wydarzenie do Nie Teatru, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w naszym kreatywnym Przytulisku! Na wydarzenia 7 i 8 października oraz 26 listopada możesz zabrać swoją pociechę i obejrzeć spektakl wiedząc, że jest tuż obok pod czujną opieką.

W nowym sezonie Nie Teatru, na początek w trzech terminach wydarzeń artystycznych, proponujemy rodzicom opiekę nad dziećmi. 7 i 8 października oraz 26 listopada – w tych dniach możesz się wybrać do Nie Teatru na niezapomniane wydarzenia, podczas którego zaopiekujemy się Twoim dzieckiem, bo to Spektakle z Liskiem/Przytuliskiem. Rozrywka dla rodzica i kreatywnie spędzony czas przez dzieci podczas zajęć teatralno-plastycznych, które poprowadzi Kasia Mikiewicz.

Jak to zrobić?

  • Wystarczy zakupić odpowiedni bilet opatrzony hasłem „Spektakl z Liskiem/Przytuliskiem” w dacie wydarzenia, na które się wybieracie, okazać go razem z biletem na wieczorne wydarzenie i na miejscu wypełnić formularz.
  • Dziecko można pozostawić w Przytulisku najwcześniej 15 minut przed wydarzeniem, a odebrać należy do 15 minut po wydarzeniu.
  • Ważne, aby przed zakupem zapoznać się z Regulaminem dostępnym w zakładce BILETY/REGULAMINY na stronie nieteatr.pl

Jakie wydarzenia obejmuje akcja „Rodzic w teatrze”?

Świetna rozrywka dla dorosłego widza, radość dla najmłodszych i trochę spokoju w kwestii organizacji wyjścia do teatru :)

Inne aktualności

zobacz wszystkie
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej
15/12/2023 13:30

Show karnawałowe i koktajl w paryskim stylu!

10 lutego zabieramy Was prosto do Moulin Rouge. Słynna paryska mekka rewii, kabaretu i burleski znajdzie swoje odzwierciedlenie na scenie Nie Teatru, a Show Burlesque Dance & Live Band zostaną z nami dłużej, by bawić nas podczas muzycznego koktajlu.

Czytaj więcej
19/10/2023 11:38

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej