6/9/2023 10:33

RODZIC W TEATRZE - przyjdź na spektakl, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Przyjdź na wydarzenie do Nie Teatru, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w naszym kreatywnym Przytulisku! Na wydarzenia 7 i 8 października oraz 26 listopada możesz zabrać swoją pociechę i obejrzeć spektakl wiedząc, że jest tuż obok pod czujną opieką.

W nowym sezonie Nie Teatru, na początek w trzech terminach wydarzeń artystycznych, proponujemy rodzicom opiekę nad dziećmi. 7 i 8 października oraz 26 listopada – w tych dniach możesz się wybrać do Nie Teatru na niezapomniane wydarzenia, podczas którego zaopiekujemy się Twoim dzieckiem, bo to Spektakle z Liskiem/Przytuliskiem. Rozrywka dla rodzica i kreatywnie spędzony czas przez dzieci podczas zajęć teatralno-plastycznych, które poprowadzi Kasia Mikiewicz.

Jak to zrobić?

  • Wystarczy zakupić odpowiedni bilet opatrzony hasłem „Spektakl z Liskiem/Przytuliskiem” w dacie wydarzenia, na które się wybieracie, okazać go razem z biletem na wieczorne wydarzenie i na miejscu wypełnić formularz.
  • Dziecko można pozostawić w Przytulisku najwcześniej 15 minut przed wydarzeniem, a odebrać należy do 15 minut po wydarzeniu.
  • Ważne, aby przed zakupem zapoznać się z Regulaminem dostępnym w zakładce BILETY/REGULAMINY na stronie nieteatr.pl

Jakie wydarzenia obejmuje akcja „Rodzic w teatrze”?

Świetna rozrywka dla dorosłego widza, radość dla najmłodszych i trochę spokoju w kwestii organizacji wyjścia do teatru :)

Inne aktualności

zobacz wszystkie
21/9/2023 14:50

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej
25/8/2023 11:46

TEATR NIE DO BANI - II edycja warsztatów teatralnych dla dorosłych

Chcesz lepiej poznać siebie i swoje możliwości? Poznać ciekawych ludzi? Po pierwszej edycji warsztatów teatralnych dla dorosłych wiemy, że to wspaniała i bezpieczna przestrzeń dla nowych wyzwań i przekraczania własnych ograniczeń. I niezapomniana przygoda w teatrze i z teatrem :) Zapraszamy na II edycję razem z aktorem Teatru Dramatycznego, Bernardem Banią.

Czytaj więcej
27/7/2023 16:22

Wernisaż wystawy białoruskich twórców / ART-REZYDENCJA

Czternastu białoruskich artystów, którzy przez dwa tygodnie pracowali w "Domu Twórców" zaprezentuje efekt swojej rezydencji. Wystawa prac, performens, występy muzyczne. 4 sierpnia o 18:00 na parterze Astoria Business&Leisure.

Czytaj więcej