W sercu miasta

WEJDŹ
przejdź do wydarzeń
przejdź do wydarzeń
4/12/2021

Anna Serafińska - Kofta/Osiecka

Z czułością do słów i niezwykłym jazzowym wyczuciem zaśpiewa dla nas Anna Serafińska. Jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek jazzowych w Nie Teatrze pojawi się z programem do słów dwójki wybitnych polskich autorów: Jonasza Kofty i Agnieszki Osieckiej.

31/12/2021

KONCERT SYLWESTROWY - TANGA ŚWIATA

Najpiękniejsze tanga argentyńskie i polskie usłyszymy podczas pierwszego koncertu sylwestrowego w Nie Teatrze. Potężny ładunek emocjonalny, oryginalna harmonia i rytm oraz wyrafinowanie tej muzyki wpływają na niespotykaną popularność tanga na cały świecie. Dlatego w tym rytmie chcemy zakończyć wspólnie z Państwem ten rok. Nie Teatr zaprasza na koncertowy wieczór sylwestrowy z "Tango Milonga" i "Libertango" oraz lampką szampana!

11/12/2021

Bette & Joan

„Bette & Joan” to historia dwóch gwiazd wielkiego formatu. Kobiet, których blask nieuchronnie przemija i które doskonale zdają sobie sprawę ze zmienności show-biznesu. Zwycięży profesjonalizm czy wielkie emocje, którymi usłana była ich znajomość?

instagramfacebook
przejdź niżej

NIErepertuar

zobacz wszystko
1/1/2022

Szpilman & Petersburski - KONCERT NOWOROCZNY

Niezapomniane piosenki Władysława Szpilmana i Jerzego Petersburskiego zabrzmią w Nowy Rok w Nie Teatrze. Zagra, choć w kwartecie, Orkiestra Adria, która nazwą nawiązuje do przedwojennego słynnego zespołu grającego w nie mniej legendarnym lokalu przedwojennej Warszawy „Adrii”, będącej wizytówką ówczesnej stolicy. Zapraszamy pod historyczny dach Astorii, by chłonąć przedwojenny miejski klimat w rytm takich piosenek jak "Autobus czerwony" czy "Nie ma szczęścia bez miłości"!

5/12/2021

Wojtek Fiedorczuk

"Jak upozorować własne życie" - radzi Wojtek Fiedorczuk i zaprasza do wspólnej zabawy! Jego stand-up już 5 grudnia w Nie Teatrze.

Na czarnym tle postaci artystów, od lewej Weronika Bochat, Maciej Nerkowski i pianistka Karina Komendera.
10/12/2021

December songs

Ta muzyczna podróż rozpoczyna się w nowojorskim Central Parku, stamtąd już tylko krok do serca Białegostoku, gdzie na jednej scenie spotkają się Weronika Bochat, czyli „polska Vaiana” oraz Martin Fitch, wokalista, aktor, prezenter, Raoul z pierwszej inscenizacji "Upiora w operze" w TM Roma, który po latach spędzonych w Londynie wraca do Polski, a Białystok jest jednym z jego pierwszych artystycznych przystanków.

Nie Teatr to trochę teatr, a trochę nie. Bez stałego zespołu artystycznego, ale z repertuarem, który zadowoli widzów o różnych upodobaniach. Nie Teatr to miejsce nieszablonowe, nieoczywiste i przede wszystkim niezależne.
Nowa przestrzeń kultury w historycznym budynku Astorii to idealne miejsce, by znakomici i dobrze znani aktorzy zagrali swoje najlepsze spektakle, aby usłyszeć błyskotliwe monologi czy odpłynąć na pięknie brzmiącym koncercie.

Kameralna przestrzeń sprzyjać będzie także spotkaniom po wydarzeniach, na które już dziś wspólnie z artystami zapraszamy.

Widzimy się jesienią.

Aktualności

zobacz wszystkie
Wnętrze sali w Nie Tetrze. Widok na ścianę z wizerunkiem kobiety namalowanej na złoto na czarnej ścianie. Na pierwszym planie ciąg pustych, czarnych foteli.
1/12/2021 16:39

Co w związku z obostrzeniami w kulturze?

Zmiany w regulacjach dotyczących uczestnictwa w kulturze nie ominą także Nie Teatru. Poniżej nasz komunikat i jednoczesna prośba o wyrozumiałość.

Czytaj więcej
30/11/2021 15:58

Sylwester i Nowy Rok w Nie Teatrze

W naszym repertuarze pojawiły się dwa nowe, niezwykle klimatyczne koncerty. To nasza propozycja na Sylwestra i Nowy Rok. W rytmie tanga pożegnamy zatem stary rok, a nowy przywitamy nucąc niezapomniane piosenki Władysława Szpilmana i Jerzego Petersburskiego. Zagrają dla nas Gang Tango oraz Lala Czaplicka z towarzyszeniem Orkiestry ADRIA.          

Czytaj więcej
Martin Fitch usytuowany po prawej stronie kadru, spogląda w swoje prawo. W tle zabytki Londynu.
15/11/2021 22:26

Martin Fitch pojawi się w koncercie 10 grudnia!

Choć cieszyliśmy się na to spotkanie, to z przyczyn niezależnych od Nie Teatru Maciej Nerkowski nie może zaśpiewać 10 grudnia w koncercie "December songs". Nie chcieliśmy zmieniać programu, tym bardziej odwoływać koncertu, dlatego przedstawiamy artystę, który w tym dniu zaśpiewa wspólnie z Weroniką Bochat!

Czytaj więcej
5/11/2021 10:51

Warsztaty stepowania - nowa aktywność w Nie Teatrze, znakomita gimnastyka dla mózgu i nie tylko!

Otwieramy nabór do dwóch grup na warsztaty stepowania. Pełni ekscytacji zapraszamy na niezwykle rozwijające zajęcia z prawdziwą fascynatką i uśmiechniętym człowiekiem.

Czytaj więcej
Na czarnej scenie widzimy doświetlone dwie nogi od połowy łydki w dół. Na stopach białe skarpetki i czarne buty do stepowania. Stopy w pozycji wyjściowej do tańca.
4/11/2021 11:43

Zmiana w koncercie flamenco

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że z powodów zdrowotnych w piątkowym koncercie nie zagra dla nas Alexis Valles Delisle. Ale przestrzeń wypełnią inne dźwięki.

Czytaj więcej

Patroni medialni

Partnerzy