NIErepertuar

Archiwum wydarzeń
Resetuj
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
June
4
Sunday
godz.
19:00

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

June
5
Monday
godz.
18:00

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

June
9
Friday
godz.
20:00

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.

June
10
Saturday
godz.
18:30
21:00

FOOTLOOSE, WRZUĆ LUZ! - koncert inscenizowany | Białostocka Akademia Musicalowa

Footloose to energetyczny musical o młodych ludziach poszukujących tożsamości. Nastoletni Ren McCormac przeprowadza się z Chicago do małej miejscowości i wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi burzy zastany ład. Białostocka Akademia Musicalowa tym razem zaprasza na inscenizowany koncert dla młodzieży.

June
11
Sunday
godz.
10:00
11:30

BARDZO DZIKI ZACHÓD - spektakl familijny

Zaprzyjaźnieni z nami twórcy Teatru Bajaderka przygotowują nową premierę dla najmłodszych widzów, którą obejrzymy także w Białymstoku! Tym razem udajemy się w podróż na Bardzo Dziki Zachód dotykając tak istotnych kwestii jak empatia, tolerancja czy ochrona środowiska. Będziemy przeżywać śmiałe przygody wraz z Kondorem, Skunksikiem, Lisicą i Kojotem powracając do westernowych klimatów, które poruszają wyobraźnię widzów od pokoleń.

June
11
Sunday
godz.
18:00

BELFER - spektakl z udziałem Marka Cichuckiego

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego, a więc „Belfer” w repertuarze to nie przypadek. Spektakl stawia pytanie, co dziś znaczy być nauczycielem, jak nie stracić ideałów, jak się nie poddawać. I nie jest dedykowany tylko nauczycielom, miłośnicy sztuki teatralnej znajdą olbrzymią przyjemność oglądając w tytułowej roli nagradzanego za tę kreację Marka Cichuckiego.

June
12
Monday
godz.
19:00

Pokaz finałowy grupy PRO ARTE START | BernArt

Początki, choć bywają trudne, mogą być niezwykle ekscytujące. Zobaczcie wspólnie z nami, jak na scenie radzi sobie młodzież, która rozpoczęła właśnie swoją przygodę z teatrem na warsztatach Bernarda Bani, które cały rok odbywały się w Nie Teatrze. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci.

June
13
Tuesday
godz.
19:00

Pokaz finałowy grupy PRO ARTE | BernArt

Cały rok regularnych spotkań, przełamywanie barier, nauka tekstu i współpracy oraz ekspresja artystyczna. Te wszystkie elementy musiały się spotkać, abyśmy 13 czerwca mogli ujrzeć na scenie Nie Teatru efekty warsztatów młodzieży, która pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani przygotowała spektakl inspirowany słynną komedią Goldoniego "Awantura w Chioggi".

June
14
Wednesday
godz.
19:00

Pokaz finałowy grupy PRO ARTE PLUS | BernArt

Klasyka teatru, czyli „Świętoszek” Moliera stał się inspiracją do przygotowania pokazu finałowego grupy PRO ARTE START, która pod okiem Bernarda Bani cały rok pracowała na warsztatach teatralnych. To ich małe święto, a Wy dołączcie do nas, by ich wesprzeć, spędzić przyjemnie wieczór, a być może się zainspirować.

June
15
Thursday
godz.
20:00

Opętani - pokaz finałowy | TEATR NIE DO BANI

Warsztaty teatralne dla dorosłych w Nie Teatrze to był świetny pomysł, który zgromadził wokół tej idei grupę niezwykle zaangażowanych osobowości. Ile dał im rok tych warsztatów wiedzą oni sami oraz oczywiście prowadzący Bernard Bania. My zobaczymy efekty na scenie już 15 czerwca w pokazie finałowym. Zapraszamy, aby się natchnąć, kibicować i obejrzeć "Opętanych".

June
22
Thursday
godz.
20:00

Letnie granie: PAULA ROMA

Paula Roma to wschodząca gwiazda na polskim rynku muzycznym. Artystyczną tożsamość pozwolił jej zbudować program The Voice of Poland, w którym jako Paulina Romaniuk dotarła aż do ćwierćfinału. Złapała dystans do tego momentu swego życia i wróciła oczarowując słuchaczy połączeniem nonszalancji z elegancją, którą odkrywa przed nami na swoich płytach. Paula Roma rozpoczyna w tym roku cykl koncertów "Letnie granie"!

June
30
Friday
godz.
20:00

Letnie granie: ASTROLABE | wieczór portugalski

Polsko-portugalska moc muzyki, połączenie jazzowego i jednocześnie słowiańskiego brzmienia gitary Krzysi Górniak z nostalgią fado w głosie Ruiego Telesa, Portugalczyka, który z Lizbony trafił do Sztynortu i otworzył tam unikalne miejsce z portugalską kuchnią. Duet wesprze gitarzysta Maciej Wieżyński, a wieczoru dopełni degustacja specjałów autorstwa Ruiego Telesa oraz specjalnie dobranego do nich wina w degustacyjnej porcji. Na WIECZÓR PORTUGALSKI z Astrolabe zapraszamy 30 czerwca.

July
8
Saturday
godz.
20:00

Letnie granie: ZUBEK&PENTZ Piazzolla Duo

Piotr Zubek to wokalista o niezwykłym, głębokim brzmieniu głosu, także autor tekstów, kompozytor aktor i radiowiec. Janek Pentz to wybitny gitarzysta, który poświęca się technice fingerstyle. Razem postanowili na nowo odkryć dla siebie i słuchaczy twórczość Astora Piazzolli. 7 lipca muzyka w ich wykonaniu popłynie na tarasie Astorii, a my zadbamy, by w tego wieczora nie zabrakło w karcie win dobrych argentyńskich smaków.

July
15
Saturday
godz.
20:00

Letnie granie: mop

Mop działa na polskim rynku od 2020 roku. Działa na własnych zasadach, co nie zaszkodziło mu supportować na trasie Ralpha Kamińskiego. Muzyka jest dla niego wyraźną odskocznią od rzeczywistości, a my polecamy oderwać się razem z nim. Mopa w koncercie wspierać będzie Dawid Grzelak.

July
21
Friday
godz.
20:00

Letnie granie: JESZCZE

Duet JESZCZE to połączenie mocnej i mrocznej, ale jednocześnie poruszającej i melancholijnej elektroniki z kobiecym wokalem, który przyciąga swoją delikatnością i szczerością. Polski tekst, niemal w stu procentach, a do tego białostocki akcent, bo Klaudia, połowa tego ambitnego duetu, jest białostoczanką. Na tarasie stworzą niezwykły mikroklimat w środku lata. Zapraszamy 21 lipca.

July
27
Thursday
godz.
20:00

Letnie granie: OLA CHAŁADAJ

Wystąpiła jako suport Natalii Kukulskiej podczas kultowej serii koncertów MTV Unplugged prezentując własną, intrygującą mozaikę brzmień łączących soul, pop-rocka i alternatywny pop. Obok autorskich utworów pozostających w duchu różnorodności Ola Chaładaj wplata w swoje koncerty soulowe perełki Chaki Khan, Gnarlsa Barkleya czy Natalii Przybysz.

August
5
Saturday
godz.
20:00

Letnie granie: MUSICAL NIGHT

Wokal Weroniki Bochat i piano Maćka Tomaszewskiego splotą się tego wieczoru w barwnym musicalowym repertuarze. Usłyszymy piosenki z takich tytułów jak „Rodzina Addamsów”, "Next to normal", "Les Miserables", "The Lion King" i wielu innych. Na tarasie - po raz pierwszy!

August
11
Friday
godz.
20:00

Letnie granie: MŁODSI PANOWIE DWAJ

Poezja pasteryzowana z pianką czyli piosenki zawadiackie autorstwa Stanisława Staszewskiego i Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Niecałej Połowy Kwartetu Pro Forma, czyli Przemysława Lembicza I Marcina Żmudy sprawią, że tego wieczoru będzie bardzo swojsko, towarzysko i języki się rozwiążą. Takiego letniego grania jeszcze u nas nie było!

August
18
Friday
godz.
20:00

Letnie granie: RAMONA REY

"Kora i inne ważne historie" to muzyczny popis wrażliwości i umiejętności wokalnych jednej z ciekawszych polskich artystek. Ramona Rey podąża konsekwentnie własną ścieżką, ale w repertuarze Kory odnajduje coś niezwykle bliskiego jej autorskiej ekspresji. 18 sierpnia zagości na naszym tarasie.

August
24
Thursday
godz.
20:00

Letnie granie: Arturo El Polaco Flamenco Trio

Arturo El Polaco Muszyński to gitarzysta i lider grupy LOS PAYOS skupiającej najwybitniejszych artystów z kręgu sztuki flamenco. W cyklu letnich koncertów usłyszymy go w projekcie FLAMENCO TRIO. Obok niego na scenie pojawi się znakomity hiszpański śpiewak Rubin de La Ana oraz kubański trębacz Alexis Valles Delisle. Trójka przyjaciół zabierze słuchaczy na wspaniałą muzyczną podróż inspirowaną kulturą Andaluzji, gdzie nie zabraknie latynoskich wpływów.

October
22
Sunday
godz.
18:00

Recital „LADY VIVI IS COMING TO TOWN” | Karolina Piechota - PRZENIESIONY z 2 kwietnia

„Ja jestem Twoja Marylin Monroe” Janczarskiego i Grechuty, „Zapomniałam” do muzyki sióstr Sipińskich, piosenki wykonywane przez Raya Charlesa, Ellę Fitzgerald, „Be Italian” z musicalu „Nine” po utwory Radiohead czy Cindy Lauper. Karolina Piechota jest mistrzynią kreacji, interakcji i scenicznym wulkanem energii. Zapraszamy na jej niezwykły recital.