16/5/2023 10:45

LETNIE GRANIE vol. 2 - znów gramy na tarasie!

W tym roku od już 22 czerwca Nie Teatr uruchamia swoją alternatywną scenę na 3. piętrze Astorii. LETNIE GRANIE to formuła, która Was ujęła w poprzednim sezonie, nie wyobrażaliśmy sobie lata inaczej, a przecież lato w mieście powinno być pełne optymizmu i dobrej rozrywki. Paula Roma, Astrolabe, Zubek&Pentz Piazzolla Duo, mop, Jeszcze, Ola Chaładaj sprawią, że wieczory na tarasie przneiosą Was w inny wymiar.

W tym roku program LETNIEGO GRANIA jest niezwykle różnorodny, od poruszających wokali, przez głębokie brzmienia elektroniczne, po frywolne opowieści i opowiedziane na nowo znane muzyczne motywy. Póki co zapraszamy na koncert czerwcowe i lipcowe. A przecież przed nami także sierpień!

BILETY na poszczególne wydarzenia znajdziecie już w repertuarze na stronie: https://www.nieteatr.pl/repertuar

Aby skrócić ścieżkę poszukiwań wrzucamy linki do osobnych wydarzeń:

PAULA ROMA - 22 czerwca

OPIS i BILETY

Astrolabe | wieczór portugalski  - 30 czerwca

OPIS i BILETY

Piotr Zubek & Janek Pentz Piazzolla Duo - 8 lipca

OPIS i BILETY

mop  - 15 lipca

OPIS i BILETY

Jeszcze - 21 lipca

OPIS i BILETY

Ola Chaładaj - 27 lipca

OPIS i BILETY

Musical Night - Weronika Bochat i Maciek Tomaszewski - 5 sierpnia

OPIS I BILETY

Młodsi Panowie Dwaj - 11 sierpnia

OPIS I BILETY

Ramona Rey - Kora i inne ważne historie - 18 sierpnia

OPIS I BILETY

Arturo El Polaco Flamenco Trio - 24 sierpnia

OPIS I BILETY

Lato w mieście - nie może być nudne!

Do zobaczeniu w sercu miasta!

Inne aktualności

zobacz wszystkie
18/7/2024 14:50

III Dni Czeskie w Nie Teatrze

III Dni Czeskie w Nie Teatrze przechodzą z fazy planowania do rzeczywistości – przed nami trzy październikowe dni pełne fascynującej czeskiej kultury. Poznajcie harmonogram wydarzeń! Tegoroczna edycja to okazja, aby zanurzyć się w czeskiej literaturze, muzyce, filmie i sztuce, a także posmakować czeskiego humoru i absurdu. Dołączcie do nas, aby wspólnie celebrować różnorodność i bogactwo czeskiej kultury w sercu naszego miasta.

Czytaj więcej
18/6/2024 14:11

WAKACYJNE TEATRALIA 2024 - ostatnie dni zapisów!

Odkryj wartość kultowych Wakacyjnych Teatraliów! Zapisz swoje dziecko na tegoroczną, XII edycję i obserwuj, jak rozwija skrzydła pod okiem doświadczonych aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Wakacyjne Teatralia oferują niepowtarzalną okazję do odkrywania siebie, przełamywania barier, pokonywania niepewności i przede wszystkim, tworzenia niezapomnianych wspomnień. Dowodem na to są nasi stali uczestnicy, którzy wracają, aby ponownie zanurzyć się w tej wyjątkowej przygodzie. Kolejna edycja odbędzie się od 1 do 14 lipca - rekrutacja trwa do 28 czerwca 2024, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpana liczba miejsc.

Czytaj więcej
6/6/2024 12:17

Co robimy latem? GRAMY! Przed nami Letnie granie vol. 3

W samym sercu miasta, na tarasie Astorii, już po raz trzeci gra letnia scena Nie Teatru! W klimatycznych okolicznościach zachodu słońca będziemy przenosić się w różne muzyczne światy. Nie zabraknie dobrego folku, alternatywnych brzmień, popu w najlepszym wydaniu, a będzie też... filmowo.

Czytaj więcej